Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | В школах нарешті з’являться буфети

В школах нарешті з’являться буфети

Шкільних буфетів вже цілий рік чекають школярі нашого міста. Після того, як організацію харчування передали на відділ освіти, сніданки та обіди готують в шкільних їдальнях. А от бажаючих зайнятися буфетною продукцією не знайшлося. Проте цього року вихід знайшли, і на перервах діти зможуть перекусити додатково.

Начебто ї добре годують школярів в Жовтих Водах, але деякі з них не наїдаються. Особливо учні старших класів, які мають по сім-вісім уроків на день – сніданку їм недостатньо. Малеча також не проти заморити черв’ячка цукерками та солодощами, які можливо було придбати лише в буфеті. Цього року бажання дітей обіцяють виконати. Начальник відділу освіти Любов Левіна анонсувала, що в школах відкриються буфети.

«Виконавчий комітет проводив конкурс серед приватних підприємців, які б могли реалізувати у нас свою буфетну продукцію. Був переможець, але він так і не увійшов до шкіл. Тому ми звернулися до міської влади з проханням надати дозвіл відділу освіти на організацію продажу буфетної продукції, — повідомила вона.

За словами Л. Левіної, на тих же харчоблоках, де готують сніданки та обіди, можуть виготовляти і випічку: пиріжки, сосиски та котлети в тісті й таке інше. Це – і радість для дітей, і економія для відділу освіти. Школярі купуватимуть пиріжки в буфеті за готівку (про термінали поки що доведеться забути). Далі ця готівка надходитиме на спецрахунок до казначейства, кошти з якого знову йтимуть на закупівлю продуктів харчування в школах.

Як запевняє начальник відділу освіти, збільшувати штат працюючих не доведеться – випікати пиріжки та смаколики для буфетів будуть ті ж кухарі, що варять борщі. Тож додаткових коштів з міського бюджету виділяти не доведеться.

 

11 комментарии на “В школах нарешті з’являться буфети
 1. А кто будет принимать «грязные» деньги? Нужен буфетчик? А налоговая о кассовых аппаратах тоже забудет? Хотя «страв та безалкогольних напоїв у їдальнях і буфетах загальноосвітніх навчальних закладів і професійно-технічних навчальних закладів під час навчального процесу;»- можно и без РРО. Вообще -то странная ситуация. Что такого у нас отличительного от Пятихатского района , ведь там давно работают буфеты — ЧП. Может они и нас возьмут на прицеп?)) У них намного шире ассортимент.

 2. Що руйнував обрамов у кшп, до тогож і повернувся.
  Навіщо руйнувати кп??

 3. Никто не видел экономического обоснования при принятии решения о закрытии КШП, а потому рассуждать о «прокладках» нет оснований. А кто видел аналитику по результатам работы за первый год без КШП? Общие рассуждения -это для демагогов и не должны иметь место при принятии любых решений. Это касается и Прозоро и т.п. явлений и «рехформ»))

  • Ты когда пивом живым пытался торговать делал расчет?
   Экономический или методом стэля?

 4. Сейчас у власти воровская команда. которая поставила своего мера и уничтожает все КП чтобы не было конкуренции!!!!!!!!

  • Мэра не поставили, а выбрала громада на ВЫБОРАХ.
   А кому из конкурентов перешел бизнес КШП?
   Ой, Гороно!
   Получается Гороно убрал конкурента КШП?
   Обычно вор громче всех кричит «держи вора».

 5. 2016-2017 навчальний рік у школах пройшов без буфетів, мер мало заробив.
  Але зараз він рішив відновити буфети через гороно, через міністерство освіти.
  Виявляється освітяни краще вміють пекти хліб.

  • ДЯТЛАМГАПЛЫК
   А як мер заробляє на буфетах?
   Свої пиріжки збагрює за бакси?
   Чи муку з маргарином постачає?

  • Ленивый ты дядя! Хоть иногда включай фантазию, когда перескакиваешь с одного сайта на другой и меняешь свои кликухи…))))

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar