Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | В Жовтих Водах відкриють школу робототехніки

В Жовтих Водах відкриють школу робототехніки

У семи містах Дніпропетровської області відкриваються школи робототехніки. Вони будуть відкриті вже в цьому році і забезпечені сучасним обладнанням.
Про це повідомив радник голови ДніпроОДА Юрій Голік.
За словами Голіка, цей проект повинен стати кроком до створення такої системи освіти, яка буде жити в 21 столітті, а не в середині 20-го.
«Стара система освіти застаріла разом зі старою економікою. Сучасна економіка будується на інтелекті, інформаційних та інженерних технологіях. Школи ІТ і робототехніки, які ми створюємо — відповідь на потреби нового світу», — вважає радник губернатора.
Перші 7 міст-щасливчиків, в яких з 1 вересня 2018 року відкриються школи робототехніки, — це Дніпро, Жовті Води, Кам’янське, Першотравенськ, Нікополь, Покров, Павлоград.

Навчальні заклади будуть створені на базі існуючих приміщень центрів юних техніків, «Будинків піонерів». У відібраних приміщеннях буде зроблений капітальний ремонт і завезене обладнання. У кожній школі має бути лазерний верстат, 3d-принтер, паяльне обладнання і комп’ютерна техніка.
«Найважливіше завдання — це підготовка викладачів, щоб з 1 вересня в кожному місті з’явилося не тільки сучасне обладнане приміщення, а й люди, здатні цікаво і сучасно навчати дітей робототехніці.» — вважає Юрій Голік.

,

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar