Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Варварство уночі. Полювання за ялинками розпочалося

Варварство уночі. Полювання за ялинками розпочалося

Близько 20.30 години вечора 10 грудня, напроти комплексу «Егоїст», нарядом поліції було впіймано зловмисника, який спилював ялинки на Бульварі Свободи. Ним виявився жовтоводець 1977 року народження, який мешкає неподалік від місця злочину. Затримання злочинця на місці проводила чергова група реагування патрульної поліції. Вони і повідомили про особу правопорушника і про те, що при затриманні той голосно лаяв нецензурною лексикою міського голову і скаржився на беззаконня та несправедливість в Жовтих Водах. На місці злочину було вилучено бензопилу і зафіксовано факт спилення одразу двох ялинок. Поліція має припущення, що постраждалих дерев могло бути і більше. Чоловік, який скоїв злочин, був в нетверезому стані. Що загрожує правопорушнику, буде вирішувати суд.

До відома. Незаконна рубка дерев в лісах або інших насадженнях; перевезення, зберігання, збут незаконно вирубаних дерев буде каратися штрафом від 17 тисяч гривень до 25,5 тисяч гривень, арештом на строк до півроку, або обмеженням (позбавленням) волі на строк до трьох років. Це ж порушення, вчинене повторно або ж за змовою групи осіб, спричинить покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі до трьох років.

 

 

, ,
5 комментарии на “Варварство уночі. Полювання за ялинками розпочалося
  1. Предлагаю на метр от земли поспиливать на этом участке ветки на елках, как это сделали на пл.Мира. 1.Просторней станет 2. Водителям лучше будет видно пешеходов. 3. Мамам за детками лучше присматривать будет. 4. Под эти ёлки перестанут ходить понужде.

  2. А , я, предлагаю- таким УРОДАМ высадить 100 штук за свой счет! И при посадке каждой Елочки давать по по…кам чтобы не было повадно!

  3. Обращение к СМИ. Прежде, чем писать «Варварство уночі. Полювання за ялинками розпочалося”- проверте достоварность информации. Из Вашего сообщения — Вы сделали человека вором. А что оказалось на самом деле? Смотрите https://www.youtube.com/watch?v=XYtxDjP-9ww&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1yfOQ5-UXfi0eixNZ_DY3go_koUiFO39eBSmZm_20japL7sdtSmprEVq0

  4. Уровень примитивности так называемых «журналистов» просто гнетет! Думаю, что молодой человек преподал урок не только меру, коммунальным службам и этой даме с ее высказыванием про «варварство», которое, оказывается, было совершено по всем правилам обрезки зелёных насаждений, но и спас жизнь кому-то то из жителей города! Назначат штраф, бро, пиши, мы готовы скинуться!

  5. Прошу пробачення за попередній відгук! Повівся на некомпітентний матеріал в статті.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar