Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | ВИ Є АКТИВНИМ ГРОМАДЯНИНОМ, МРІЄТЕ ЗМІН НА КРАЩЕ? ТОДІ ЦЕЙ ТРЕНІНГ ДЛЯ ВАС!

ВИ Є АКТИВНИМ ГРОМАДЯНИНОМ, МРІЄТЕ ЗМІН НА КРАЩЕ? ТОДІ ЦЕЙ ТРЕНІНГ ДЛЯ ВАС!

6-7 грудня 2016 року в м. Жовті Води Дніпропетровської області відбудеться тренінг Британської ради «Активні громадяни». Запрошуємо до участі активістів міста та області, які бажають змінити на краще життя та нашу країну. За результатами учасники отримають сертифікати та матимуть можливість подати свій проект на конкурс (бюджет до 15 000 грн).
Для участі у тренінгу потрібно написати есе на тему «Я і моє місто» або «Моє місто вчора, сьогодні,завтра» та надіслати його на електрону пошту: skif1.dp@gmail.com. Обов’язково в кінці есе вказати відомості про автора (П.І.Б. вік, номер телефону, місто проживання, місце навчання (роботи).
Приходьте та давайте разом змінювати майбутнє на краще!
Адреса: обл..Дніпропетровська, м. Жовті Води, бульвар Свободи,33 . Початок о 9.30.
Кінцевий термін подачі есе — 28 листопада до 17:00 години.
Якщо Вам не виповнилось 18 років і Ви бажаєте прийняти участь у тренингу, то приходьте, але візьміть у батьків лист з підписом, в якому вказано, що вони надають свою згоду на Вашу участь.
Чекаємо на Вас і Ваші ідеї!
Контакти для питань -0665556367, 0507445334
Есе – це невеликий за обсягом прозовий твір, що має довільну композицію і висловлює індивідуальні думки та враження з конкретного приводу чи питання і не претендує на вичерпне і визначальне трактування теми.
На відміну від реферату, який адресується будь-якому слухачеві есе – це ближче до репліки, що адресується підготовленому слухачу. Тобто людині, яка вже має уяву, про що йде мова. Власне, така «адресність» дозволяє автору есе зосередити увагу на розкритті нового змісту, а не нагромаджувати різними службовими деталями викладення матеріалу в письмовому форматі.
Поради щодо побудови есе:
• Будь-який твір есе варто розпочати зі вступу, в якому має бути висвітлено загальний підхід до теми, вступ повинен містити проблемне завдання і відповідь на поставлене питання. Автор есе не має права описувати все, що йому відомо в обсязі заданої теми, а лише те, що буде творчою відповіддю на поставлене питання у темі. Упродовж усього есе необхідно підкреслювати зв’язок поданих фактів з тезою.
• Основна частина есе вибудовується з метою переконання читача. Для цього автор есе має використати вагомі аргументи. Спочатку варто викласти головні ідеї та факти, які підтверджуватимуть приклади до цих ідей.
• Есе має містити озвучену кінцівку. При цьому зовсім не важливо, кінець є ствердженням будь-чого, запитанням чи статочно не завершеними роздумами. Вдалим варіантом завершення есе вважається використання афоризмів і цитат.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar