Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Вибираємо сумку по фігурі

Вибираємо сумку по фігурі

Ви до сих пір обираєте сумку за принципом — подобається, чи ні,  підходить під основний гардероб, чи ні? Однак це не найголовніші критерії підбору сумочки. Неправильно обраний аксесуар здатний додати нам кілька зайвих кілограмів і зробити талію товще. Якщо ж підібрати сумку правильно, ваші ноги візуально будуть здаватися довшим.

Як правильно вибирати сумку під свою фігуру?

Сумка — неймовірно важливий елемент образу. На неї звертають достатню увагу, оскільки вона є досить великим об’єктом. Італійські сумки на par-a-porter.com відмінно справляються з таким завданням. Грамотно підібрана модель здатна поліпшити зовнішність. Важливе значення при виборі мають її параметри. Якщо у вас велика фігура або низ більш об’ємний, не варто віддавати перевагу маленьким клатчам. Дівчатам з маленьким зростом не рекомендуються сумочки великих розмірів. При дуже високому зрості також не слід вибирати великі аксесуари, оскільки вони тільки підкреслять його. Не слід підбирати сумочки на тонкому ремінці, якщо у вас високий зріст, краще вибрати щось більш компактне.

Великі сумки не йдуть практично нікому, так само як і мішкуваті на довгих ремінцях. Сумочка повинна бути за розмірами пропорційна вашому зросту. Тобто, якщо ви висока леді, ви легко можете купити собі більш-менш велику сумку з висотою до 40 см і шириною до 50 см. Якщо ви дівчина компактна, вам потрібен аксесуар менших розмірів — не більше 25 см шириною. При цьому форма сумочки повинна компенсувати проблемні зони. Якщо присутні зайві кілограми, виріб повинен мати вертикальну форму. При цьому розташовувати сумочку слід в непроблемній зоні. Тобто якщо у вас фігура «груша» і зайва вага сконцентрована на стегнах, аксесуар краще розташувати вище лінії стегна.

Дівчині з маленьким зростом підійде виріб з довгими лямками. Сумка може носитися на плечі, трохи вище або трохи нижче. Дамам з маленьким зростом і суттєвими зайвими кілограмами слід віддати перевагу зразкам з досить широкими лямками в 3-4 см. При цьому вироби повинні бути компактними. При низькому зрості до 155 см розмір сумки не повинен перевищувати 20 * 20 см.

Якщо підбирається виріб для дівчини із середнім ростом — від 155 до 170 см, то в такому випадку параметри можуть бути 20 * 30 см. Аксесуар з короткими ручками дівчині з фігурою «пісочний годинник» можна носити під пахвою. Якщо леді має великі груди або широкі плечі, краще віддати перевагу аксесуару не надто об’ємному і носити, наприклад, на лікті.

Дівчатам зростом вище 170 см експерти радять купувати моделі не більше 50 см в ширину, у висоту виріб повинен бути менше, ніж в ширину, щоб компенсувати високий зріст. Тобто сумка повинна бути горизонтальної орієнтації. При великому зрості не варто носити аксесуар на плечі, краще надягати його на лікоть або на руку. Обирайте сумку на не дуже довгих ручках.

Ще трохи корисних рекомендацій:

• Для типу фігури «яблуко» рекомендуються клатчі великих розмірів, які слід носити в руках. Аксесуари з ручками краще носити на згині ліктя, це визуально подовжує силует.

• Типу фігури «груша» йдуть вироби яскравих відтінків і середніх параметрів.

• Для форми фігури «перевернутий трикутник» вибір слід робити на користь моделей на ремінці яскравих кольорів. Носіть аксесуари через плече, створюючи акцент на стегнах. Незграбним і спортивним фігурам слід уникати суворих геометричних форм і жорстких ліній.

• Володаркам фігури, близької до ідеалу, можна обирати практично будь-які форми сумочок, які підкреслять їх стиль в одязі і жіночність.

Інформація розміщена на правах реклами

,

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar