Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Відгукнулися! На бульварі Хмельницького відновлюють освітлення!

Відгукнулися! На бульварі Хмельницького відновлюють освітлення!

Вже понад півроку на бульварі Хмельницького від першої школи і аж до стадіону немає вуличного освітлення. Редакція газети «Жовті Води» неодноразово телефонувала на гарячу лінію, в електромережі, в управління ЖКГ міста, щоб з’ясувати причину аварії на мережі. Було повідомлено, що вул. Хмельницького включена в план-графік, але коли саме будуть проводитись ремонтні роботи- невідомо, тому що потрібно робити повне обстеження лінії і з’ясовувати причину відсутності зовнішнього освітлення. А 29 вересня о 10 ранку вже активним ходом велися роботи по відновленню вуличного освітлення на вул. Хмельницького. Чи засяє бульвар ліхтарями вже цієї ночі-незабаром стане відомо. «Жовті Води» тримають руку на пульсі.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar