Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Вітер дерево гойдає і дахи всі розбиває: наслідки негоди

Вітер дерево гойдає і дахи всі розбиває: наслідки негоди

Негода та сильні пориви вітру наробили великої шкоди на вулицях та у дворах міста. Дали про себе знати усі аварійні дерева. Знов постраждали від гілок дахи будинків, сараїв, в’їзди у подвір’я. Проблемною виявилася вулиця Залізнична, вздовж якої усі тополі є аварійними. Міський голова зазначив, що усі ці дерева підлягають знищенню: «Якщо перекриється вулиця, у нас просто заблокується в’їзд до Жовтих Вод».

Володимир Абрамов звертається до жовтоводців з проханням вчасно повідомляти в Управління ЖКГ про аварійні дерева біля своїх будинків або навчально-виховних закладів, щоб зафіксувати аварійні насадження. А потім, якщо у жовтоводців є можливість, дозволяється самостійно це дерево видалити або залучити організацію, яка цим займається. Але якщо насадження не на території приватної власності, то належить воно управлінню ЖКГ. А якщо дерево у приватному секторі, для того, щоб його позбутись, дозвіл брати не потрібно.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar