Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Влада планує реконструкцію дороги по вул. Горького

Влада планує реконструкцію дороги по вул. Горького

Багато доріг в Жовтих Водах потребують ремонту, але в основному їх просто «латають». Завдяки Програмі радіаційного та соціального захисту населення, в цьому році виділено 1, 5 млн гривень на реабілітацію вул. Горького. Вже проведено тендер, обрано підрядника, ім’я якого поки що тримають в таємниці. 10 червня відбудеться підписання договору і можна буде розпочинати роботи по капітальному ремонту вул. Горького, повідомляють у міськвиконкомі. Так, саме капітальному, адже до нього і прирівнюється «реабілітація». Жовтоводці вже в цьому році зможуть радіти ще одній капітально відремонтованій дорозі.

Але, як показала практика, водії на рівненьких дорогах стають сміливішими і менш обачливими. Та є надія на те, що по відремонтованій вул. Горького водії не будуть влаштовувати перегони хоча б з тієї причини, що там знаходиться відділ поліції.

3 комментарии на “Влада планує реконструкцію дороги по вул. Горького
  1. И снова мер и К отмывают бюджетные деньги.Почему 4 года не делается ул. Б.Хмельницкого? Наверное потому что там проект давно сделан — не украдешь через СВОИ Х ЧП .

  2. В Программе радиационной и соцзащиты никогда не было ремонта дорог. Не уж то что то изменилось . Подскажите что…

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar