Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Водій, повертайся туди, де тебе чекають. Чому водії не обережні на дорозі? Знову ДТП.

Водій, повертайся туди, де тебе чекають. Чому водії не обережні на дорозі? Знову ДТП.

Останнім часом кількість аварій на дорогах Жовтих Вод збільшилася, майже щодня трапляється ДТП навіть зі смертельними наслідками та значними травмами. Безстрашні водії не звертають увагу на попередження поліції, зловживають спиртними напоями і сідають в нетверезому стані за кермо, забуваючі, що вдома на них чекають діти, дружина, батьки, собака. Або просто не розуміють, що на дорозі вони несуть відповідальність не тільки за своє життя. І хоча не всі аварії відбуваються за участю п’яних водіїв, поліція почала прискіпливіше ставиться до усього транспорту на вулицях міста. 24 травня о 18.00 біля кафе «Дежавю» знову трапилася ДТП: мотоцикліст врізався в автомобіль «Ford». За повідомленням нач.сектору превенції Олексія Лазарева, мотоцикл їхав на великій швидкості по дорозі вул. Я.Мудрого, а з двору виїжджав автомобіль, відбулося зіткнення, в результаті якого мотоцикл відлетів на узбіччя. За повідомленням лікаря- травматолога, у водія, внаслідок аварії, перелом правого стегна, багаточисельні забиття і подряпини. Наразі він знаходиться на стаціонарному лікуванні в травматологічному відділенні.

2 комментарии на “Водій, повертайся туди, де тебе чекають. Чому водії не обережні на дорозі? Знову ДТП.
  1. Надо прекратить ремонт дорог для аборигенов. Чем хуже дорога,- тем меньше аварийность.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar