Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Волонтери просять підтримати громадські проекти щодо захисту прав тварин

Волонтери просять підтримати громадські проекти щодо захисту прав тварин

З 1 по 15 червня кожний мешканець міста може висловити свою волю в голосуванні за проекти бюджету участі. Серед вісімнадцяти проектів, що виставлені на голосування, є кілька проектів, що стосуються безпритульних тварин.

Волонтери Жовтих Вод просять городян віддати свої голоси за наступні ініціативи: 18. «Забезпечення обладнанням кімнати перетримки безпритульних тварин після стерилізації» Автор: Вікторія Сошнікова https://zhv-budget.e-dem.in.ua/#/project/2838?compid=24 та
12. «Майданчик для вигулу і соціалізації собак» Автор: Олександра Ганжа https://zhv-budget.e-dem.in.ua/#/project/2822?compid=24. На цих сторінках ви зможете ознайомитися з проектами та обрати спосіб голосування.
Покрокову інструкцію щодо голосування можна переглянути у меню «Як проголосувати за проект?».
Цього року пункти для голосування працюватимуть за наступними адресами (згідно з графіком роботи установи):
1.Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради, бульвар Свободи, 33;
2.Дитячий парк, вул. Маяковського, 59;
3. Міський історичний музей ім. Ю.І. Пригожина, бульвар Свободи, 25;
4.Магазин «Мир компьютеров», вул. Кропоткіна, 14/2;
5. Магазин «Каравела», район автобусної зупинки «вулиця Тиха»;
6.БК «Родина», вул. Лісова, 28.
Бюлетень для голосування складається з двох частин: переліку проектів та розділу з особистими даними. Тому, з собою обов’язково треба взяти паспорт.
Окрім того, для зручності та можливості проголосувати за проекти якомога більшій кількості мешканців нашого міста, пункт голосування «Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради» (бульвар Свободи, 33) додатково працюватиме у суботу та неділю з 9.00 до 12.00.
Переможців конкурсу визначать до 22 червня. Їх кількість залежатиме від вартості обраних проектів, але їх буде не менше п’яти.

Один комментарий на “Волонтери просять підтримати громадські проекти щодо захисту прав тварин
  1. какие комнаты для них,их всех нужно усыпить и все и нечего на них деньги из бюджета тратить, два дня назад ехал на рыбалку утром,так выскочила стая собак и два раза укусили за ногу, уже просто страшно по городу ходить.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar