Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | «Восток Руда» — лідер серед боржників по невиплаті заробітної плати

«Восток Руда» — лідер серед боржників по невиплаті заробітної плати

Оприлюднено антирейтинг найбільших підприємств – боржників  Дніпропетровщини з виплати заробітної плати. ТОВ «Восток Руда» — на першому місці.

2 квітня стартувала  кампанія з примусового стягнення заборгованості з виплати заробітної плати. В рамках проведення кампанії Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області створило антирейтинг найбільших підприємств-боржників в регіоні по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами. Жовтоводське підприємство очолює цей перелік. Воно заборгувало своїм працівникам 11,8 млн. грн. Жовтоводці сподіваються, що свої законно зароблені гроші їм все ж повернуть, адже саме це обіцяє влада. Як стало відомо, з квітня в усіх регіонах України почнуть діяти спеціальні штаби та мобільні групи Державної виконавчої служби Мін’юсту, що вже займаються стягненням аліментів з неплатників, які сфокусуються на стягненні з підприємств-боржників заборгованостей із заробітної плати на користь громадян. Про це під час брифінгу повідомив міністр юстиції України Павло Петренко.

“За такою ж схемою, як і у випадку з неплатниками аліментів, плануємо розпочати роботу зі стягнення заборгованості по заробітній платі» — зазначив він. Станом на сьогодні заборгованість по зарплаті в Україні загалом становить 2,7 млрд гривень.

 

 

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar