Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Вперше в м. Жовті Води кінотеатр під відкритим небом!

Вперше в м. Жовті Води кінотеатр під відкритим небом!

25 червня 2017 року до Міжнародного дня молоді Пункт європейської інформації «Євроінтеграційний імпульс», який діє при Центральній бібліотеці КЗК «Жовтоводська ЦБС», разом із кінодистрибуторською компанією «Артхаус Трафік» на замовлення Представництва ЄС в Україні відкрили Фестиваль європейського кіно в нашому місті. Даний фестиваль створений з метою розвитку кіноклубного руху в Україні, популяризації мистецтва кіно та ознайомлення українців з призерами, новинками й хітами європейського кінематографа.
Першою стрічкою, в рамках Фестивалю європейського кіно, стала «Казка казок» – італійське фентезі, яка повідує про світ величних замків, де правлять королі і королеви, де живуть прекрасні принцеси і хоробрі принци, світ чаклунів і фей, страшних монстрів, старих праль і придворних. Казка оповідає про три сусідні держави. У одній із них править король, бабій і розпусник, у другому – принц, душею якого оволодів дивовижний звір, у третьому – королева, яка ніяк не може стати матір’ю. Усі вони – герої цієї вільної інтерпретації відомих казок Джамбаттиста Базиле.
Вечірній кінопоказ відбувся під відкритим небом у теплій невимушеній атмосфері, його охорону забезпечили добровольці з Жовтоводської громадської організації «Козацький полк Жовтоводський». Значну допомогу в проведенні перегляду надали представники Молодіжної Ради, а також було задіяно мультимедійну техніку організації, яку придбали завдяки реалізації проекту програми бюджету участі в минулому році.
Даний захід поклав початок для заснування стаціонарного кіноклубу на базі Центральної бібліотеки. Далі буде…

2 комментарии на “Вперше в м. Жовті Води кінотеатр під відкритим небом!
  1. В городе почти в каждом микрорайоне имеются отстанки конструкций, которые в своё время использовались для культурно- массовой работы, в т.ч и для показа кино…

  2. О Молодежка молодцы начали аппаратуру использовать которую выиграли в том году. Побольше таких мероприятий! Умнички.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar