Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | «Я люблю тебя, моё Солнышко» читається по-різному…

«Я люблю тебя, моё Солнышко» читається по-різному…


Йдеш вулицями міста і натрапляєш на такі собі зізнання у коханні на асфальті під ногами, на стінах будинків, торгівельних павільйонів, магазинів, державних закладів. На деяких будівлях, що зберігають на своїх стінах такі прояви любові, ці написи жевріють роками, але постійно з’являються нові й нові зізнання. Чи думають автори поетичних рядків, що відчувають власники зіпсованих фасадів? Скільки коштує зафарбувати або поновити фасад будівлі? Які відчуття це викликає у перехожих? Звичайно, що ні. Адже рівень культури тих, хто псує чиєсь майно і тих, хто потім цим всим «милується» та згадує злим і нетихим словом, зовсім різний. Хочеться жити в красивому затишному місті. Правда ж, шановні жовтоводці? Тільки для цього потрібно нам виховати те покоління молоді, яке ми з вами культурно втратили. Як пояснити герою-коханцеві, що подарувати квіти коханій, це можуть бути ті самі витрати, що і на фарбу? Та ще й ризик: а раптом поет-художник під час виливу творчості на стіну будівлі натрапить на її господаря?
Ми живемо в тих умовах, які приймаємо самі і створюємо навколо себе теж самостійно все, що потім нас оточує.
редактор «ЖВ» Наталя Коцупей

Фото: газета «Жовті Води. Новини. Коментарі. Оголошення»
Тел. редакції: (050) 022-50-40, (066) 900-82-95
Адреса редакції: вул. Козацької Слави, 10 (50 років Комсомолу) маг. «Алло» навпроти магазину «Червона калина»
Адреса для електронного листування: info@jovtivody.tv

7 комментарии на “«Я люблю тебя, моё Солнышко» читається по-різному…
 1. Ладно с зайками всё понятно, хрен вычислишь пока не поймаешь. У меня у матери под окном написано краской объявление «Утепление фасадов» с телефонами. все как надо. Почему бы полиции не прозвонить эти номера и не составить протокол и оштрафовать? Я завтра буду идти к матери и специально сфотографирую и вышлю на ваш сайт. Тут работы позвони и оштрафуй. Не надо никого долго искать, если полиции и тут что-то не помешает станцевать.

  • А если я набью трафаретом твой телефон и объявление о продаже цыплят, кого будем штрафовать?

   • Реалист абсолютно прав. Надо поймать за руку, тогда возможен протокол и штраф. Ну позвоним по номеру, а нам ответят — это не я, это меня подставили

    • Обратите внимание на посты в интернете о расклейке объявлений на подъездах. Вот оно зло. У нас в городе существуют даже такие прямо агенства. Пусть участковый сходит и спросит, где собираются клеить. А с другими бороться беполезно. Днепр. Кривбасс — заклеены так, что новые клеят поверх плотного бумажного слоя. У нас на подъезде дворничка почти каждый день обрывает такие листовки. Это от жильцов тоже завсит. Где регулярно обрывают мусор, там он реже появляется.

   • Человек, который написал объявление об утеплении домов и не скрывает этот факт т.к. он написал его на стене кв своей мамы. Утверждает, что ему это можно. :) Спорить не буду. Я ведь не юрист. А милиции стоит с ним пообщаться. Почему ему можно, а другим — ни-ни. Наверно, и это правильно, никому — ни-ни. И штраф платить нужно всем. И за любовь, и за телефон, и за цыплят. :)

 2. «…Тільки для цього потрібно нам виховати те покоління молоді, яке ми з вами культурно втратили…»
  Стесняюсь спросить, кто будет выховувати это поколение? Быдло мамаши-папаши, которые бухают на бродвее и пускают дым прямо на ребенка в коляске? И процент этого быдла, имхо не меньше 80%.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar