Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | З 1 квітня подорожчав газ

З 1 квітня подорожчав газ

Згідно з постановою КМУ №187 від 22.03.2017 р. ціна газу для населення з 1 квітня 2017 року становить:

- ціна на газ, за якою НАК «Нафтогаз України» здійснює продаж / постачання природного газу для побутових споживачів — 4942 грн за 1000 куб. м без урахування ПДВ.

- торгова націнка «Дніпропетровськгаз збут» — 2,5%.

- ПДВ.

Тому вартість газу як товару, без урахування плати (тарифів) за послуги розподілу і транспортування, становить 5065,55 грн. за 1000 куб. м без ПДВ.

Разом з тарифом на розподіл і транспортування (732,70 грн. без ПДВ) ціна газу становить 5798,25 грн. за 1000 куб. м. без урахування податку.

Так ціна на природний газ для населення з 1 квітня 2017 року становить 6,9579 грн. за 1 куб. м. з ПДВ.

, ,
6 комментарии на “З 1 квітня подорожчав газ
  1. 10. Постачальник природного газу, який в установленому порядку отримав ліцензію на провадження діяльності з постачання природного газу, уклав договір постачання природного газу з побутовим споживачем або релігійною організацією (крім обсягів, що використовуються для провадження її виробничо-комерційної діяльності) та є постачальником такого споживача у відповідному періоді до 1 квітня 2018 р., має право подати НАК “Нафтогаз України” заявку на купівлю природного газу в обсязі, необхідному йому для здійснення постачання такому споживачеві (далі — заявка постачальника). У разі відсутності вузла обліку природного газу в такого споживача вважається, що необхідним є обсяг природного газу, визначений відповідно до норм споживання, встановлених законодавством.

  2. Уникальная страна, хоть на выставку её… Всё, что касается налогов, коммунальных платежей, новые налоги и многое другое — вводят всё задним числом (простите за словоблудие, но лучше сказать не могу). И если бы это впервые. В крутые 90-е когда впервые ввели НДС 20%- это было в июне, в законе написали «…ввести в действие с 01.01 1992… » или 93… Ничего не изменилось. Уже 90% населения заплатили за газ, но по старой цене. :)

  3. А как вы думаете объекты ГорОО будут получать газ по «бытовым» ценам или дороже?

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar