Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | З 18 по 22 грудня в місті Жовті Води пройде кінофестиваль «Дні українського кіно»!

З 18 по 22 грудня в місті Жовті Води пройде кінофестиваль «Дні українського кіно»!

Проект впроваджує Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» за підтримки Міністерства інформаційної політики України, щоб познайомити із сучасними вітчизняними фільмами жителів тих міст України, де немає кінотеатрів.

Проект є соціальним, а отже вхід на всі покази фільмів є безкоштовним!

За останній рік українське кіно переживає справжній ренесанс. Вітчизняні фільми з успіхом виходять на екрани кінотеатрів України та Європи, виграють призи на найбільших світових кінофестивалях.

Втім, побачити прем’єри нових вітчизняних фільмів можуть переважно жителі великих міст. В Україні – лише 500 кінозалів та менше 200 кінотеатрів. Це надзвичайно мала кількість, яка не охоплює й половини населення держави. Більшості жителів невеликих міст та селищ треба подолати десятки кілометрів, аби подивитись новий фільм у кіно.

Тож половина населення країни все ще дивиться те, що пропонує телебачення, в тому числі й російські серіали, в той час, коли вже існує якісний український продукт. Головна мета проекту – звернути увагу на відсутність кінотеатрів у маленьких містах України. Адже тепер, коли місцева влада отримала можливість розподіляти кошти на місцях, це має сприяти утворенню нових кінозалів. КМКФ «Молодість» показує, як актові зали будинків культури можна перетворити на професійні кінозали. Із собою організатори привезли усю необхідну апаратуру: 4-метровий екран із кінопроектором, обладнання для демонстрації фільмів у цифровому форматі, професійний звук тощо.

Жовті Води – це вже 13-е місто, де проходять «Дні українського кіно». До цього проект із успіхом відбувся у м. Берегове (Закарпатська область), м. Сторожинець (Чернівецька область), м. Чорноморськ (Одеська область), м. Вознесенськ (Миколаївська область), м. Каховка (Херсонська область), м. Токмак (Запорізька область), м. Богуслав (Київська область), м. Глухів (Сумська область), м. Ромни (Сумська область), м. Балаклія (Харківська область), м. Сватове (Луганська область) та м. Покровськ (Донецька область).

Програма показів у Жовтих Водах:

- «Дякую» (реж. Дзен Євстигнєйкін, 2018)

- «Брама» (реж. Володимир Тихий, 2018)

- «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» (реж. Олег Маламуж, 2018)

- «Сторожова Застава» (реж. Юрій Ковальов, 2017)

- «Чужа Молитва» (реж. Ахтем Сеітаблаєв, 2017)

- «Кіборги», (реж. Ахтем Сеітаблаєв, 2017)

Більшість фільмів у програмі вироблені за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

В рамках проекту заплановані не лише покази, але й дискусії про сучасне українське кіно. В обговореннях братимуть участь представники знімальних груп. У Жовтих Водах відбудуться зустрічі з Ольгою Клименко (кастинґ-директорка фільмів «Кіборги» та «Чужа молитва»), Романом Ясіновським (актор фільму «Кіборги»), Олегом Волощенком (актор фільмів «Сторожова застава» та «Викрадена принцеса») та Дмитром Ярошенком (актор фільму «Брама»). Можливість особисто зустрітись та поспілкуватись з акторами з відомих фільмів – це справді особлива подія для мешканців невеликих міст. Глядачі зможуть взяти автографи та сфотографуватись із представниками фільмів. Таким чином, ми робимо свій внесок у створення в Україні такого поняття, як «кінозірка».

На авторів найцікавішого питання чекають приємні сюрпризи від «Молодості» – сувеніри із символікою Днів українського кіно: футболки, кепки, значки, парасольки тощо.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar