Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | З 2019 року батьки зможуть скористатися послугами «муніципальної няні»

З 2019 року батьки зможуть скористатися послугами «муніципальної няні»

З 1 січня кожна родина зможе отримати часткову компенсацію зарплати няні, яка доглядає за дитиною до 3-ох років. Єдина умова – няня має бути працевлаштована офіційно. Компенсація дорівнюватиме прожитковому мінімуму. Зараз це приблизно 1500 гривень.

Це програма для сімей з маленькими дітьми, в яких обоє батьків працюють. Окрім того, скористатися програмою зможуть члени багатодітних сімей та батьки, чиї діти часто хворіють. Таким батькам держава компенсує частину витрат на няню. Сума компенсації (в місяць) буде дорівнювати прожитковому мінімуму для дітей у віці до шести років. Отже, щороку розмір виплат збільшуватиметься. Єдина умова – няня повинна працювати офіційно, тобто підписати договір із батьками. Видатки на няню відшкодовуватимуть раз на рік наприкінці року – залежно від того, скільки місяців працювала няня. На «муніципальну няню» даватимуть гроші держава (25%), обласний (15%) і місцевий бюджет (60%).

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar