Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | З боргами за тепло не зможеш виїхати за кордон

З боргами за тепло не зможеш виїхати за кордон

Наприкінці минулого опалювального сезону люди видихнули з полегшенням, тому що платіжки припинили лякати абонентів своїми захмарними цифрами. Але завершення сезону опалення не дає забути про тепломережі, адже боржникам постійно нагадують про заборговані суми. Оплата населення за минулий опалювальний сезон складає 71,8%. Боржників з боргом більш ніж за три місяці — 5600 чоловік, а це 34% від усіх споживачів.

«Ми подаємо документи в суди, виконавча служба отримує судові накази та рішення. У тих, хто не виплачує борги, вже почали арештовувати транспорт, а також накладати заборону на виїзд за кордон»,- застерігає населення директор КП «Жовтоводськтепломережа» Сергій Донченко.

2 комментарии на “З боргами за тепло не зможеш виїхати за кордон
  1. Руководство «Тепломереж» «предлагает» нам услугу «Отопление без тепла».
    Это все равно как купить автомобиль без колес по цене автосалона.

  2. значит если укого-то есть родственники в белоруссии и он может поехать к ним за их же деньги получается они должны заплатить долг тогда можно ехать?в 90е бандиты брезговали грабить нищебродов а сейчас легче всего обобрать нищих у них денег мало зато нищих много.это относится и к приват банку!

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar