Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | «З піснею та поезією в серці»

«З піснею та поезією в серці»


24 травня 2015 на майданчику біля Центральної бібліотеки, в рамках акції «Гарний настрій – запорука мира», пройшла поетично-пісенно прем‘єра «В лабіринті поетичної душі». Вона була організована та проведена працівниками відділу обслуговування для учасників літературно-музичного салону «Натхнення».
Головна героїня вечора — музичний керівник літературно-музичного салону «Натхнення», педагог-організатор і викладач історії та права НВК «Дивосвіт», лауреат I ступеня міського фестивалю «Чорнобильські дзвони» в номінації «Авторська пісня», автор гімну міста Жовті Води — Олена Володимирівна Гаєвська. Впродовж вечору ведучі познайомили усіх присутніх з творчим шляхом талановитої землячки, розкрили багатогранність і неординарність її поезій та авторських пісень, висвітлили її активну
життєву позицію.
Життєве кредо Олени Володимирівни залишається незмінним ось вже протягом багатьох років — «З творчістю на крилах». З першого класу вона пише вірші, на сьогоднішній день вона написала дві збірки віршів «Сповідь душі» і «Віє вітер степовий», і вже готується до виходу третя збірка «В лабіринтах почуттів». Також кращі твори поетеси увійшли в літературний альманах «Жовтоводські світанки». Лірика Олени Гаєвської торкається найпотаємніших струн людської душі: любов до рідної землі, доброта і надія на світле майбутнє, чиста любов — все це не залишає байдужим нікого. Крім цього, Олена Володимирівна пише пісні, музику і чудово співає. Протягом першої сторінки пісенно-поетичній прем’єри «З поезією в серці» всі присутні дізналися, коли поезія стала необхідною складовою життя Олени Гаєвської. «Любов — велика країна» — саме так називалася наступна сторінка зустрічі. Олена Гаєвська написала багато віршів, присвячених цьому прекрасному почуттю. І протягом цієї сторінки вона продекламувала найкращі з них. Про значення і процес створення авторських пісень Олена Володимирівна розповіла під час третьої сторінки пісенно-поетичній прем’єри — «І слово моє піснею стане». Олена Володимирівна Гаєвська не тільки творча, талановита людина, але і людина, яка володіє активною життєвою позицією, справжній патріот Жовтих Вод. Саме тому четверта сторінка заходу мала назву — «Я славлю Жовті Води в роботі, в творчості і в житті». Поетеса дуже любить своє рідне місто і неодноразово визнавалася йому в своїй любові, як в поетичних рядках, так і в піснях. Багато з них героїня виконала під час пісенно-поетичній прем’єри. Заключна сторінка пісенно-поетичній прем’єри називалася «Я — жінка! Природи диво, чарівне її створення », протягом якої йшла мова про призначення жінки, і її ролі в нашому суспільстві на сучасному етапі. Яскравою сторінкою заходу стали виразні виступи учнів НВК «Дивосвіт», які чудово декламували вірші свого педагога, присвячені рідному місту, козацтву та Чорнобильській трагедії.
Також у підсумку вечора Олена Гаєвська розповіла про підготовлений до видання свій новий збірник поезій «В лабіринтах почуттів». Наприкінці поетично-пісенної прем’єри працівники бібліотеки та всі присутні побажали Олені Гаєвській творчих успіхів, натхнення та жіночого щастя.

Підготувала для газети «Жовті Води» бібліотекар читального залу КЗК «Жовтоводська ЦБС» Кушнерук О.В.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar