Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | За яких умов не буде вивозитись сміття

За яких умов не буде вивозитись сміття

В редакцію газети «Жовті Води» постійно надходять скарги від мешканців міста на роботу комунальних служб, в тому числі на несвоєчасний вивіз сміття. Біля контейнерів створюються самовільні звалища, які вивозять дуже рідко. Керівництво «Чистого міста» звертається до населення з проханням самим зберігати чистоту та ставить вимоги головам ОСББ: «Не створюйте звалищ біля контейнерів, а вивозьте сміття на полігон твердих побутових відходів. Хто не має техніки- ми готові допомогти, надати трактор з прицепом. 1 ходка трактору на полігон коштує 450 грн-в цю суму вже входить захоронення, вартість палива та зарплатня трактористу». Крім того, Дмитро Ханіс повідомляє, що контейнери треба використовувати виключно для твердих побутових відходів і кидати в них листя та гілки дерев заборонено: «У нас сміттєвози не придатні до того, щоб висипати із контейнерів гілки та листя- це дуже ускладнює процес погрузки та вигрузки. Попереджаю усіх голів ОСББ та управляючих компаній, що контейнери, в яких буде навалено листя, вивозитися принципово не будуть. Ці контейнери створені для ТПВ» і навпаки, тверді відходи, пакети зі сміттям просить доносити до сміттєбаків, а не кидати на купи з листям та гілками. А ще директор КП «Чисте місто» просить мешканців приватного сектору не носити сміття в контейнери і не вивозити його уночі на штучно у творені смітники. Для цього є спеціальна процедура укладання договору з підприємством, яке у встановлені дні за графіком забиратиме сміття біля вашого будинку. В свою чергу міський голова Володимир Абрамов звернувся до жовтоводців: «Я не розумію одного: люди хочуть, щоб було чисто, а платити за вивіз сміття не хочуть. Доказ тому- низький відсоток проплат(60%) за послуги цього підприємства. Вам не подобається тариф? Оскаржіть його у суді. А раз ви мовчите, то погоджуєтесь з тарифом, а значить платіть і буде чисто». 

,
3 комментарии на “За яких умов не буде вивозитись сміття
 1. Які Вам потрібно ще додаткові договори чи ще які способи здерти з людей кошти!!!!
  Читайте ЗУ Про відходи:
  побутові відходи — відходи, що утворюються в процесі життя і діяльності людини в житлових та нежитлових будинках (тверді, великогабаритні, ремонтні, рідкі, крім відходів, пов’язаних з
  виробничою діяльністю підприємств) і не використовуються за місцем
  їх накопичення.
  ЗУ зобов’язує КП Чисте місто вивозити усе сміття, а не розповідати казки, що те, що в контейнер в їх не влазить треба наймати у них окрему машину.
  Аби міська влада мала бажання зробити місто чистим, а не шукала крайніх серед ОСББ то зобов’язала і Чисте Місто вивозити сміття і КП ВЖРЕО, адже це ж спеціалізовані комунальні підприємства, які працюють і отримують кошти платників податків (наших мешканців).
  А платити за що, Виконком на закритому засіданні вкотре підняв тарифи на вивіз сміття і розповідає, що це обґрунтовано, є сумніви прозорості і чесності, щодо призначених керівників КП через начебто «»прозорі» конкурси, а тепер і «прозорі» тарифи.
  Чому ми повинні платити мільйонні борги КП Чисте місто яке було оштрафоване за незаконну діяльність. Хтось з керівників поніс відповідальність?

  • В Вашем последнем предложении «…яке було оштрафоване за незаконну діяльність. Хтось з керівників поніс відповідальність?..кроется ответ на весь негатив и отношение людей города к КП «ЧМ». Изначально народ не спросили, а создали и поставили перед фактом. Договоров с населением не было, но (на украденную или купленную в ПЖРЭО базу) начислялись суммы, а выполненные работы. О том, что вначале Договор, а потом присвоенный л/сч и только потом начисление… В этом предприятии и слушать не хотят. Вот народ и разозлили. Меня так это точно достало. Эл/эн — не продадут без договора. Почему ЧМ изначально было всё разрешено. И тогда друная власть была в городе. Пришла новая. Что то изменилось с ЧМ? Нет. Как позиционировало себя предприятие с негативом по отношению к людям. Такой ответ и получило. Теперь они показывают те долги, которые возникли из-за нарушения процедуры открытия КП. Сейчас люди платят, но в КП так заложена процедура погашения долгов, что вначале списываются долги, которые наступили раньше. А настоящие начисления остаются, как долг. Вот наступит 1 мая — и включат ещё и пеню. Вопрос — а как будет считаться пеня? С 20.06.2019 за май? (конечная дата платежа 20 число за прошедший месяц). Или и те долги, что возникли при начислении услуг без Договоров? Там ведь правды не увидишь…(((

 2. Пока должным образом не будут оформляться акты выполненных работ свои договора «Чисте місто» может засунуть себе куда подальше… Да и нормы нереально завышены.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar