Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Загинув жовтоводець

Загинув жовтоводець


Від отриманих поранень внаслідок вчорашнього протистояння під Верховною Радою помер солдат-строковик Нацгвардії Дмитро Сластніков, уроженець Жовтих Вод. Про це повідомила Національна Гвардія України.

«Боєць Нацгвардії помер від поранень в реанімації клінічної лікарні №17 — стрілець Першої оперативної бригади Національної гвардії солдат Сластніков Дмитро Анатолійович, 1994 р.н. Родом з м. Жовті Води Дніпропетровської області. Призваний на строкову службу у квітні 2015 року, до призову працював барменом у місцевому пабі», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Сластников помер в реанімаційному відділенні медичного закладу, куди був евакуйований екіпажем патрульної поліції. Смерть настала внаслідок важкого поранення від вибуху гранати.

8 комментарии на “Загинув жовтоводець
  1. До глубины души жалко молодого парня, Царство ему Небесное, соболезнование родным и близким. За что гибнут наши дети?

  2. Висловлюю сердечні почуття та глибоку скорботу матері Сластнікова Дмитра від класного керівника Сліпченко Людмили Миколаівни! Я дуже жалкую про врату одного із кращих моіх учнів! Моє співчуття матері і сім’і!

  3. … нет слов, кому из родных, потерявших сына, нужны эти ордена и деньги от власти. Кому из нас нужен этот политический пиар разных политсил на смертях наших детей. Достали…
    Царство Небесное Дмитрию и соболезнование его родным.
    Позор долбаным политикам, которые ради своих интересов убивают наших детей.

  4. А с каких пор у нас на кладбище есть специальное место для захоронений участников АТО???кто не понял в 19:00 по 1+1 наш господин мэр озвучил

  5. Есть»"» так называемая аллея. Слава богу не очень длинная,. Жаль, очень жаль что она станет длиннее ..….

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar