Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | ЗАЛ БОРОТЬБИ ДЮСШ ЗАПРОШУЄ НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ЗАЛ БОРОТЬБИ ДЮСШ ЗАПРОШУЄ НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

«В здоровому тілі — здоровий дух!»- фраза хоч і затерта роками, але улюблена серед спортсменів. Адже успіхом в досягненні поставлених цілей є наполегливі тренування не тільки тіла, але й витримки.

22 вересня об 11 годині в залі боротьби Дитячо-юнацької спортивної школи, який знаходиться по вул. Горького,4, відбудеться День відкритих дверей, куди запрошуються і батьки, і діти, учні усіх шкіл міста, малеча та дорослі, щоб подивитися показові виступи спортсменів з різних видів східних єдиноборств та оцінити в яких умовах займаються майбутні та готові чемпіони.

Тренування в залі проходять з дзюдо, самбо, сумо, карате, бойового самбо. А також є тренажери для занять важкою атлетикою. Слід зазначити, що в цьому році в залі боротьби ДЮСШ відбувається капітальна заміна вікон, шість із яких уже замінили, а решта-в процесі. Допомагають в утепленні залу депутати з обласної ради та Києва, -повідомляє головний тренер Євген Шутенко. Він запрошує усіх бажаючих завітати в суботу об 11.00 до залу східних єдиноборств ДЮСШ і побачити усе на власні очі. Тренер додає:»Займатися спортом не буває зарано чи запізно. Йому підкорюється будь-який вік!»

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar