Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Залиш кошти на святковий стіл та подарунки — заощадь на інтернеті!

Залиш кошти на святковий стіл та подарунки — заощадь на інтернеті!

Новорічне меню астрологи рекомендують складати з урахуванням того, що символом Нового 2021 року є Білий Металевий Бик. Тому деякі страви, такі як яловичина і телятина, на новорічному столі будуть недоречними. Не радять ставити до столу: гуляш, стейки, холодець, біфштекси, паштети з цього м’яса; ковбасу, яка містить телятину або яловичину; страви з яловичої або телячої печінки; страви червоного кольору; страви з додаванням желатину. Що варто приготувати на святкове меню та усі рецепти страв знає інтернет! А Фрегат знає як його швидко та дешево підключити і при цьому заощадити смачненьку суму коштів майже на рік вперед! Плати всього 189 грн разово при підключенні та отримай 10 місяців безперебійного інтернету на швидкості 100 Мбіт/с. Налаштування роутеру безкоштовне! Ніяких додаткових умов чи прихованих платежів! Залиш кошти на святковий стіл та подарунки — заощадь на інтернеті! Встигни до Нового року!

Замовляй підключення вже зараз (099)734-44-44 Деталі за посиланням https://fgt.im/iv40y

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar