Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Запрошуємо на звіт міського голови

Запрошуємо на звіт міського голови

26 грудня 2018 року у великій залі засідань виконавчого комітету Жовтоводської міської ради о 12.00 відбудеться звіт міського голови перед територіальною громадою міста.

21 комментарии на “Запрошуємо на звіт міського голови
 1. А почему отчет мера в рабочий день и в рабочее время? ПОЧЕМУ НЕ В ДК ГДЕ МОГУТ РАЗМЕСТИТЬСЯ ВСЕ ЖЕЛАЮЩИЕ.

 2. Коммуністична партія України
  Жовтоводський міський комітет
  52200 м.Жовті Води, Дніпропетровська обл. вул. Франка, 11/4; ______________________________________________________________________________

  Міському голові
  Абрамову В.В.
  М.Жовті Води
  Бульвар Свободи, 33

  Шановний Володимире Васильовичу!

  Від імені міського осередку КПУ направляю Вам перелік питань для відповіді на них. Прошу їх оголосити та відповісти під час звіту про свою діяльність за 2018 рік перед територіальною громадою міста згідно статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
  1. Згідно п 3. статті 26 ЗУ «Про МСвУ» Матеріальною і фінансовою основою місцевого самоврядування є рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, земля, природні ресурси, що є у комунальній власності територіальних громад …
  Маючи на увазі положення цієї статті та оцінюючі можливість отримання в місцевий бюджет близько 5 млн. грн на рік орендної плати, втретє просимо відповісти, що зроблено владою з 2015 року задля виявлення безхазяйного майна на території бувшого заводу «Електрон» (адреса вул. Гагаріна, 40/…) де є нерухоме майно (земельні ділянки для обслуговування комунікацій, будівель і споруд, благоустрій, проїзди, проходи, огорожа та інші споруди), яке використовується всіма підприємствами в своїй діяльності, але не знаходиться в їх власності, та реєстрації таких об’єктів за територіальною громадою міста.
  2. Рішеннями міської ради була продана поза конкурсом без проведення земельного аукціону за приблизно 63 тис. грн (6300 грн за 10 соток), а в подальшому змінено її функціональне призначення з житлової на комерційне, земельна ділянка розміром приблизно в один гектар (10 ділянок для розміщення 10 домоволодінь) по вул. Кропоткіна в районі виробничої ділянки КП ВЖРЕО.
  Чому були порушені вимоги ст. 41 (земельні ділянки передаються безкоштовно або в оренду), ст. 116 та ст. 134 ЗК України? Чому на сайті міської ради відсутній протокол поіменного голосування на 20-й сесії?
  3.Згідно «Державної цільової програми радіаційного і соціального захисту населення м. Жовті Води на 2013-2022 роки», затвердженої КМ України 25 червня 2012 р. № 579 передбачалося фінансування в розмірі 200,652 млн.грн., а на кожен рік від 14 до 35 млн грн. На 2016 рік планувалось 35,045 млн. грн, а на 2017 рік 32,302 млн.грн. Також «Під час розрахунку щорічних обсягів фінансування Програми обсяг фінансування на перші три роки розраховано в обсягах, проіндексованих порівняно з поточним бюджетним періодом на індекс інфляції».
  В результаті чиїх дій (Вами або відповідальними особами ОДА) ПКМУ від 7 лютого 2018 р. № 52 відкориговані фінансові показники Програми до фактичних, а, значить, зменшені майже в три рази від первинних? Чому не проведена індексація відповідно інфляційним процесам?
  4. В 2018 році в місті не було капітально відремонтовано ні однієї вулиці. Чому? Який алгоритм розподілення коштів державного бюджету на ці цілі? Чи все вирішується в ручному режимі?
  5. В 2018 році бувший кінотеатр «Супутник» отримав нового власника. Відомо, що приватизація цього об’єкту проводилась за конкурсом і одною з вимог якого було збереження профілю його використання. Що зроблено владою задля дотримання вимог законодавства у випадку недодержання умов конкурсу переможцем конкурсу та переходу об’єкта приватизації наступному власнику?
  6. Вже два роки проводиться реконструкція СШ 6. Скільки коштів передбачено проектом на проведення реконструкції і в тому числі на оснащення учбового процесу сучасним обладнанням (електронні прилади, лабораторії і т.і.)?
  7. В яких бюджетних установах встановлене автономне опалення за кошти бюджету та сторонніх інвесторів?
  8. При переході з підпорядкування КП ВЖРЕО до ОСББ не вирішено питання оплати останніми витрат на електроенергію, яку витрачають для місць загального користування. Чому так сталося, хто не передбачив проблему та яка Ваша особиста роль в цій ситуації?
  Комунальне підприємство не повинне бути заручником недотепних дій чиновників! Чи Ви особисто зацікавлені в цьому та доводите підприємство до банкрутства? Чи не вбачаєте Ви в цьому конфлікт інтересів?

 3. АНАТОЛЬ
  Лапотник, ты даже название партии правильно не можешь написать!
  «Коммуністична партія» — «М» надо писать одно!

  • АНОНИМ, а все-таки здорово, что знаете как на украинском пишется)) Это я для того, чтобы обратить внимание. И эффект получился!

 4. субъективное мнение мое вот такое:
  - отчет — ни о чем… будет
  - мэр, а оно нифига не мэр, а так себе, выскочка (выбрали из двух зол штоли).
  - амбиции были и …. сдулся
  - показуха была тоже
  одним словом НЕУПРАВЛЕНЕЦ

  • В

   Ты сам читал, что накалякал ? Ключевае фраза «МОЁ СУБЬЕКТИВНОЕ МНЕНИЕ» и этим всё сказано !

   • Не тыкайте, мне, штоли.
    толерантнее надо быть.
    таки мое субъективное мнение оно мое и на этом был акцент.
    НО
    такое мнение есть у многих желтоводцев.

    • В

     Объективное мнение всегда основано на проверенных и доказанных обстоятельствах, а у тебя ,в твоих субьективных суждениях, таковые отсутствуют , о чём тебе и было сказано.
     Я всегда отношусь терпимо к тем, кто в этом нуждается.
     Поэтому пусть у тебя поменьше болит то место, в которое тебе «тыкают»

     • совершенно ни о чем ТЫ сказал(а).
      Обо мне не стОит беспокоится.
      все в норме.
      относись терпимо и будь терпилой штоли.
      тебе доказывать мне нечего
      мэр или как его зовут своими действиями или бездействием все доказал.
      лопатой снег в первую зиму грести и дороги типа инспектировать???
      а где хозяйственность?
      міський голова — господар у місті.
      значение слова господар в инете есть. читай внимательно.

 5. Кого-то вопросы Анатоля разозлили! Наверное попал в точку. И вообще,зачем нападать на людей, каждый человек имеет право спросить с мэра, что он сделал для города. Для этого его выбирали. А если мэра раздражают люди у которых другое мнение,так сидел бы в адвокатах.

  • Правильнее было бы оформить свои вопросы и обсудить на сайте. Отчет ведь для того, чтобы вопросы задавать?

  • Ты почитай, например, вопрос № 6.
   Ремонт идет за счет облбюджета, а Толя (из запрещенной партии) задает вопрос мэру!?
   А «электронни прылады» — это типа ностальгия Толи по «Электрону»?

   • Аноним, не показывай свою тупость. 1. Если городской голова не знает, что творится у него в хозяйстве и что ему подсунут хотя бы даже из госдепа, то это не голова, а … Городскому бюджету это все «счастье» придется обслуживать самостоятельно…. Понятно? 2. КПУ не запрещена-нет оснований! Дело находится в суде и не далее. http://kpu.life/

 6. Анатоль, а ты как истинный коммунист-предатель уже переметнулся с «новой державы» назад в «кпу»???

 7. А почему нет ответа мера на заданные вопросы? По комментариям видно стремление мера и его окружения перевести дискуссию в другое русло.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar