Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Жаліти не можна вбити! Де поставити кому, якщо мова йде про агресивних собак та їх нерадивих господарів?

Жаліти не можна вбити! Де поставити кому, якщо мова йде про агресивних собак та їх нерадивих господарів?

Покуси людей собаками- нерідкий випадок в Жовтих Водах. В основному зграї нападають на тих, хто ходить по-одинці у вечірній час доби. За останній тиждень до медико-санітарної частини звернулося за медичною допомогою 9 осіб, постраждалих від собачих покусів. Але неприпустимим є факт жорстокого нападу домашніх собак на пересічних перехожих. Куди дивляться господарі і яку відповідальність несуть вони за безконтрольну поведінку своїх улюбленців?

На минулому тижні в стаціонар травматологічного відділення поступило двоє постраждалих від покусів домашніми собаками. Перший випадок: чоловіка, який працював у сусіда в приватному секторі, покусав сусідський доберман. Пацієнт наразі проходить лікування  в стаціонарі та отримує щеплення проти сказу, тому що висновків про те, чи була собака здоровою, чи ні- поки що немає. Але відомо, що господар агресивного добермана застрелив свого пса.

Другий випадок стався 17 вересня біля військкомату по вул. Кірова. Жінка проходила біля будинку з відкритими гаражними воротами, звідки вискочила здорова вівчарка і накинулася на перехожу. Роздерла їй спину і відкусила вухо. Пацієнтка травматології згадує з жахом той момент: «Я просто проходила поряд з відкритими воротами. Собака накинулася на мене. Спочатку зубами вхопилася за спину, повалила мене на землю, а потім я вже погано що пам’ятаю. Бачила на собі кров і розуміла, що собака мене роздерла. А вже у відділенні зрозуміла, що пес відірвав мені вухо. Операція тривала цілу годину. Вухо пришили, воно тепер маленьке і без мочки.» Слух постраждала не втратила, але натерпілася добряче. Виникає питання: хто мусить оплачувати лікування постраждалим і відповідати за подібні випадки?

Головний лікар СЕС та начальник СМСЧ-9 закликають господарів робити вчасно щеплення своїм домашнім улюбленцям, адже сказ- хвороба смертельно небезпечна та пильнувати за своїми собаками. А людям радять бути обережними, коли прогулюються поряд з відчиненими воротами в приватному секторі або коли бачать навіть гарненького песика. Здається, не лише від «життя собачого» собака буває кусачою.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar