Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | ЖЕКи чи ОСББ? Готовність житлових будинків до зими

ЖЕКи чи ОСББ? Готовність житлових будинків до зими

З приходом холодів активізувались роботи по підготовці житлово-комунального фонду міста до осінньо-зимового періоду.

Якщо раніше житлові будинки обслуговували лише ЖЕКи, то на сьогоднішній день в місті вже з’явилося 77 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Наразі на балансі ОСББ знаходиться вже 82 будинки. Решту обслуговують ЖЕКи, яких на сьогоднішній день в Жовтих Водах залишилось всього чотири:
1. ЖЕК1
2. ЖЕК3
3. ОБ’ЄДНАНИЙ (2 і 4)
4. «Новий ЖЕК» (5 і 6).
За кошти міського бюджету в сумі 3 млн. 716 тис.грн. вже виконано капітальний ремонт покрівель за адресами: вул. Баумана-6, вул. Франка-56, вул. Будівельників-4, вул. Козацької Слави-20, 22. Наразі продовжується капремонт даху за адресою вул. Франка-46. Планується розпочати ремонт покрівель по вул. Франка-54 і вул. 8 Березня-52.
20 будинків в місті ще не визначилися з формою правління і управління ЖКГ  радить швидше визначатися, адже питання підготовки житлового фонду до зими не може тривати довго.
За рахунок міського бюджету вже виконано ремонт внутрішньобудинкових мереж опалення за адресою вул. Грушевського-22.
Що ж більше виправдає себе в плані економії коштів та якості зроблених робіт — ОСББ чи ЖЕК, покаже зима.

,
2 комментарии на “ЖЕКи чи ОСББ? Готовність житлових будинків до зими
  1. Сьогодні на дверях квартири батьків знайшов от таке цікаве повідомлення, що у них перед ВЖРЕО заборгованість. ОСББ у будинку існує з січня 2016. Труби води у 2015 році міняли за власні кошти власними силами. Покрівлю робили з власні кошти нанімаючи людей. Про які послуги, за які потрібно заплатити, йде мова. Народ треба гуртом іти до представників влади та вимагати зупинити це свавілля Комунальної мафії з нанятими колекторами. Депутати де ви! Хіба ви не бачите що за короткий час що працюють ОСББ, вони зробили більше ніж ВЖРЕО за 35 — 40 років. Агов народ, до яких пір нас буде обдирати ця контора, та тріпати нерви нашим мешканцям.

  2. а дом долги прошлых лет погасил? А ведь в новом законе и пени предусмотрены…

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar