Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Жертва темряви

Жертва темряви

Не лише на темних вулицях трапляються нещасні випадки. В темному під’їзді теж можна натрапити на халепу. Коли в під’їздах вимкнули електроенергію через борги ВЖРЕО, а сталося це 1 квітня 2019 року, люди почали ходити з ліхтариками, щоб не набити собі лоба у пітьмі. Проте, не всі виявилися обережними. Частіше за все діти і старенькі люди падали зі сходин, але обходилося лише невеликими забиттями. Випадок, який трапився з пенсіонеркою Валентиною Коряуліною, привернув увагу журналістів. В редакцію газети «Жовті Води» надійшов лист від онучки постраждалої. В листі йдеться про те, що «бабуся, виходячи 30 липня о 3.30 ранку з квартири, в темному під’їзді скотилася зі сходин». По-перше, виникає питання, куди старенька жінка так рано зібралася? Справа в тому, що Валентина Миколаївна являється опікуном двох своїх неповнолітніх онучок. Вона викликала о 3.30 таксі, щоб їхати до державного нотаріуса, зайняти чергу. І через темряву у під’їзді оступилася і покотилася зі сходин. Онучка Надя пише в листі, що не могла допомогти бабусі одразу піднятися, так як старенька закрила дітей на замок. «Коли бабуся вже приповзла по сходинам до дверей і відчинила їх, ми з сестрою одразу завели її в спальню, поклали в ліжко і викликали швидку. Бабусю забрали в травматологічне відділення». Пацієнтка пробула в стаціонарі чотири дні з багаточисельними забиттями обличчя, спини, плеча, руки, ніг, струсом мозку і розривом плечової зв’язки. На обличчі видно гемотоми. За власним наполяганням пані Валентина виписалася зі стаціонара і лікується вдома, тому, що хвилюється за онучок, щоб вони теж не травмувалися через відсутність освітлення. На минулому тижні директор ВЖРЕО повідомив, що підприємство виграло суд і дії ЦЕК по відключенню під’їздів від освітлення признали неправомірними. Андрій Поляков зауважив: «Якщо ЦЕК не подасть аппеляцію, то будуть змушені підключити будинки до освітлення». І доки проходять суди і підприємства перекладають обов’язки одне на одного, людина страждає від того, що стала жертвою штучно організованої темряви. Хто відповідатиме за подібні травми,- питання відкрите. І доки в під’їздах немає освітлення, людям треба бути вкрай обережними, а батькам особливо слідкувати за дітьми.

7

,
6 комментарии на “Жертва темряви
  1. Тех кто этот указ создал и подписывал, нужно за ноги и об чугунную ребристую батарею !

  2. Это не жартва «»темряви» , а жертва ЖЕКа. Жаль конечно бабушку, несчастный случай. Но спросите таких бабушек, год два назад , когда выбирали управляющих домами они выбирали ЖЕК и скандалили со всеми жильцами против создания ОСББ и других управляющих компаний, когда другие жильцы предлагали поменять ПЖРЕО на другого управителя дома. Это результат поддержки преступной бездеятельности руководства ПЖРЕО. Люди деньги платили и за електроенергию и за лампочки и за ремонт крыш и труб в составе тарифа, а что творится в домах. Вонь, грязь, затопление подвалов фекалиями и водой из дырявых труб, хоть кто то спросил у ЖЕКОВ , куда идут миллионы гривен жильцов, на зарплату многочисленных управленцев- бездельников, зарплата идет , контора пишет. Даже сейчас управление ПЖРЕО , ЖЕКи себе закупили генераторы, топливо для них , за деньги жильцов и продолжают писать работу. А вы падайте дальше, и эта бабушка их выберет опять управлять в доме как выздоровеет, вот в чем проблема. Никто из жильцов отключеных домов не спросил руководство ПЖРЕО, почему их деньги за свет ни одной гривны не заплачено в ДТЕК за електроенергию для домов, все себе на зарплату гребут. Не верите проверьте голосование в протоколе, бабуля выбрала ЖЕК…..

  3. Сейчас на меня накинутся любители ЖЕКОВ, что жестоко так говорить , понимаю , правда никому не нравится, но пусть сначала ответят почему собранные деньги с жильцов, ПЖРЕО несколько месяцев не платило за свет ДТЕКУ, может я пойму недалекий, и тоже полюблю ЖЕК- потрошитель….

    • Так вот ты сначала разберись, а потом комментируй. Если коротко, то преступная власть привела к такой ситуации. Если власть неадекватно реагирует на вызовы времени и непрофессионально управляет своим предприятием, то при чем тут предприятие. Свою оценку и в связи с таким положением и положением с подомовыми газовыми счётчиками получил на выборах Порошенко и Крышин.

  4. Так задача и стоит уложить такие предприятия, и накинуть все затраты по домам на жильцов. Без обязательств и ответственности.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar