Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Жінка загинула від вибуху фену з вмонтованим детонатором

Жінка загинула від вибуху фену з вмонтованим детонатором

Жителька Жовтих Вод померла від вибуху фену, який знайшла ще місяць тому. Пакет з феном підкинули на її подвір’я. Як виявилось, у фен біло вмонтовано саморобний вибуховий пристрій.

07 квітня о 10:07 год. до Жовтоводського відділу поліції надійшло повідомлення від диспетчера МНС про те, що 09:50 год. в приватному будинку по пров. Пирогова стався вибух та виявлено труп власниці. Загибла, 1972 року народження, була працівницею ДП «СхідГЗК»,. «Виїздом за вказаною адресою, на підлозі господарського приміщення приватного одноповерхового будинку, з тілесними ушкодженнями у вигляді множинних осколкових поранень обличчя та рук виявлено труп громадянки Р. Попередньо встановлено, що в руках останньої спрацював саморобний вибуховий пристрій, замаскований під побутовий фен, всередині якого знаходився корпус гранати «Ф-1» з приєднаним до нього електродетонатором, який в свою чергу приєднаний до дротів живлення електрофену.
Як пояснив чоловік загиблої, 7 березня 2018 року вони з дружиною на подвір’ї, біля паркану знайшли пакет, в якому знаходився електричний фен «Філіпс», пляшка горілки та чорні чоловічі печатки. Вказаний пакет вони залишили собі та зберігали його в приміщенні котельної. 07 квітня 2018 року о 09:30 год. громадянка Р. пішла до приміщення котельної, щоб прибрати воду з підлоги, яка залишилася від пральної машини, через деякий час чоловік громадянки Р. почув вибух, після якого зайшовши до котельні, побачив труп свої дружини» — розповів офіцер поліції Андрій Большак. Тож, шановні жовтоводці, будьте пильними, не підбирайте чужих невідомих речей і одразу повідомляйте про знахідку за номером «102». Бережіть своє життя та життя своїх дітей!

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar