Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Жителів Дніпропетровщини запрошують на етно-рок фестиваль «Kozak FEST»

Жителів Дніпропетровщини запрошують на етно-рок фестиваль «Kozak FEST»

«Kozak FEST-2018» — це найбільший етно-рок фестиваль центральної України. Захід проходитиме 1-3 червня на пагорбах урочища Княжі Байраки (неподалік с. Жовтоолександрівка, П’ятихатський район).

Kozak FEST традиційно присвячений перемозі Богдана Хмельницького і об’єднаного війська запорізького і кримськотатарського над Річчю Посполитою в битві під Жовтими Водами. Цього року цій перемозі виповнюється 370 років.

Засновник «Kozak FEST» народний депутат України Юрій Береза під час прес-конференції в ІА «Міст-Дніпро» зазначив, що організатори фестивалю ставлять перед собою кілька цілей.

«По-перше, це пропаганда української музики. По-друге, історико-патріотичне виховання молоді. По-третє, пропаганда екологічних цінностей. У цьому році фестиваль буде проходити в 4-й раз. Ми очікуємо близько 40 тис. учасників. Приїде команда футбольного клубу «Дніпро-1» разом з тренерським складом. Обіцяли бути кримськотатарські нардепи Мустафа Джемілєв і Рафат Чубаров. Також розіслані запрошення в Адміністрацію Президента і Прем’єр-міністру. Так що, перших осіб держави ми теж чекаємо. Ми впевнені, що етно-рок фестиваль «Kozak FEST» заслуговує на те, щоб стати однією з візитних карток Дніпропетровської області », — сказав він.

Усі три дні фестивалю гостей чекатиме найкрутіша і драйвова українська музика. Серед учасників фестивалю — ВВ, Скрябін, Наталка Карпа, ТНМК, Karna і інші. Ведучий — Юрій Ткач.

1 червня — День захисту дітей. У цей день заплановано великий дитячий концерт, а також флешмоб від спортивного клубу «Арена». Також буде турнір з футболу між школярами району. До речі, в футбол можна буде пограти всі три дні на спеціально обладнаному полі.

В рамках фестивалю також пройде конкурс «Музичний герц», призовий фонд якого — 50 тис. грн. У музичній битві зійдуться 7 колективів, які пройшли ретельний відбір.

Будуть також працювати дитяча кімната-няня, весільна зона, ярмарок тощо.

Співорганізатор «Kozak FEST» Анастасія Картвелішвілі розповіла, що на «Kozak FEST-2018» можна буде зіграти весілля в козацькому стилі.

«Наших гостей чекають прекрасні майстер-класи з гончарного мистецтва, кераміки, ковальської майстерності. Також можна буде зіграти весілля в козацькому стилі і відразу ж отримати фотографії та сувенірну продукцію зі своїх урочистостей», — розповіла вона.

Партнер «Kozak FEST», директор компанії «Екосвіт» Дмитро Понурко розповів, що його компанія вперше виступила партнером фестивалю. «Раніше я був учасником фестивалю і спостерігав, як змінюється ставлення гостей і партнерів до екології місця його проведення. Упевнений, що настав час міняти підходи до відпочинку. Він повинен бути не тільки яскравим і веселим, але і відповідальним, цивілізованим, європейським. Ми в цьому році будемо вперше розміщувати на фестивалі контейнери для роздільного збору сміття », — сказав він.

За матеріалами ІА «Мост Днепр»

,

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar