Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Живі гроші – замість субсидій

Живі гроші – замість субсидій

З четвертого березня понад два мільйони пенсіонерів почнуть отримувати гроші на оплату комунальних разом з пенсією. Ще понад мільйон громадян – зможуть забрати монетизовані субсидії в Ощадбанку. Президент сьогодні провів нараду з профільними міністрами і офіційно запустив програму.

«З 6 лютого ми з вами запускаємо довгоочікувану систему монетизації субсидій, тобто грошових виплат малозабезпеченим верствам населення. В середньому розмір виплати складає півтори тисячі гривень. І після того, як отримувач субсидій розрахується за спожиті послуги, кошти готівкові залишаються в його розпорядженні»- заявив Президент України Петро Порошенко.

Економиш газ – поповнюєш свій бюджет. Монетизація субсидій в першу чергу спрямована на те, щоби підтримати соціально незахищені верстви населення, підкреслив Президент. Тепер ці гроші отримають люди, а не облгази, які за останні роки призвичаїлися завищувати суми в платіжках аби доїти державний бюджет.

Від березня – система зміниться для понад трьох мільйонів домогосподарств. Пенсіонери почнуть отримувати кошти разом з пенсією або на картку, або у відділеннях Укрпошти. Решта ж громадян, які потребують допомоги держави – зможуть забрати готівку на комунальні в будь-якому відділенні Ощадбанку.

« До 20-го вони повинні розплатитися за житлово-комунальні послуги, з 12-го вони можуть прийти в Ощадбанк, пред’явити паспорт, отримати кошти і прямо там же в Ощадбанку вони можуть розрахуватися за житлово-комунальні послуги, не відходячи далеко, — повідомив міністр соціальної політики України Андрій Рева

Діятиме ця система за жорсткими правилами: той, хто прострочить платежі, буде позбавлений права на відшкодування. Натомість держава зобов’язується за рахунок Нафтогазу в найкоротші терміни забезпечити громадян лічильниками. Коли програма монетизації запрацює на повну силу – вона дасть ефект колосальної економії і контролю за бюджетними грошима, переконує прем’єр.

« Раніше кошти ходили на папері, і дуже важко було контролювати, наскільки вони ефективно використовуються, наскільки ми адресно доходимо до тієї людини, яка її потребує цю допомогу» — каже Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України.

Основна ж мета програми – допомогти найбіднішим. Це один із кроків стратегії із боротьби з бідністю в Україні, пояснив Президент.

« Ми довіряємо людям. Це є ключовий меседж, в тому числі і монетизація субсидій спрямована на подолання бідності, боротьбу з бідністю, коли гроші, які зекономлені залишаються в розпорядженні малозабезпечених і підвищують їх рівень соціального захисту» — заявив Президент під час свого виступу.

Але найбільший ефект – дасть складова антикорупційна. Мільярди гривень, які зараз держава переплачує облгазам, залишаться в бюджеті і зможуть бути спрямовані на розвиток економіки і на підвищення соцзабезпечення найменш захищених верств населення.

2 комментарии на “Живі гроші – замість субсидій
  1. что бы сэкономить что то, нужно не включать ни свет,ни воду ни газ, то что дает субсидия ,ну не как не сэкономить.

  2. в начале своей бурной деятельности КМУ Гройсмана рассылал насильно всем анкеты для оформления субсидий. Обещал всех обеспечить. А сейчас многих лишили-денег, говорят, нет)) И если внимательно почитать положение Порядка назначения субсидии от 27.04.2018, то любого, получившего наследство можно лишить субсидии… 4) будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії, призначенням житлової субсидії без звернення здійснив купівлю або іншим законним способом набув право власності на земельну ділянку, квартиру (будинок), транспортний засіб (механізм), будівельні матеріали, інші товари довгострокового вжитку… — вот так-то, а они про гроши. Субсидии -это позор управленцам страны,а не благо. Народ должен иметь доходы, которые позволяли бы ему достойно жить . А они уже более 23 лет «осчастливливают» подданных и дальше собираются.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar