Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Жовтоводці дочекаються євроконтейнерів

Жовтоводці дочекаються євроконтейнерів

Викидати сміття за сучасними технологіями почнуть незабаром мешканці Жовтих Вод. В місті з’являться нові контейнери європейського зразку, обслуговуватиме їх новий сміттєвоз, який чекає свого часу вже другий рік поспіль.

Наприкінці минулого року було закуплено близько тридцяти контейнерів нового зразку. Без них новий автомобіль марки «Форд», виділений з області ще у 2016 році,  не може розпочати роботу, тому що не пристосований до тих баків, які стоять на вулицях сьогодні.

Проте, три десятки контейнерів на все місто не вистачить. Тому кілька тижнів тому через систему електронних закупівель ProZorro придбали ще частину контейнерів виробництва комбінату «Запоріжсталь».

Планується, що вони будуть стояти на проїжджій частині. Переважно, у старих районах міста. Де саме – зараз визначає комісія. «Більшість населення чекає від нас, щоб ми прибрали з дворів контейнери, і встановили їх в доступній близькості для сміттєвозу. Тоді одразу зникнуть гори сміття, які народжуються біля контейнерних майданчиків» — розповів директор КП «Чисте місто» Едуард Ханіс.

Залишається сподіватися, що жовтоводські автомобілісти порозуміються з новими перешкодами на дорогах і в нашому місті не буде ДТП за участі контейнерів для сміття.

11 комментарии на “Жовтоводці дочекаються євроконтейнерів
 1. чому на пряму у виробника, Запоріжсталь, не купили??
  чи треба відмити гроши.
  відкати.

  • мабудь тому що Запоріжсталь не бажає приймати участь в торгах!
   ти спробуй купити собі тачку на заводі!
   в сівті — розподіл праці: один виробляє, другий продає, третій везе.

 2. смі — а Вы уверены, что Запоріжсталь продаёт всем без исключения на прямую? НЕ уверен — не обгоняй. Я не работаю в ЧМ. :) Иногда нужно включать мозги. :)

 3. Доречі, що з приводу таких перешкод та антісанітарних оазисів для мешканців та учасників дорожнього руху передбачають діючі нормативні санітарні акти та правила домашньго руху ?

 4. мабуть тому що треба подзвонити у відділ продаж запоріжсталь.
  а це дуже важко.
  легше через посередника.

  • подзвонити можна, а ось заставить їх приймати участь в торгах — це інше.
   спробуй …)))))))

 5. «в сівті — розподіл праці: один виробляє, другий продає, третій везе».

  Именно в этом мире и заложена коррупция! И ПРОЗЗОРО в этот мир встроена.)) И тарифы тогда не экономически обоснованные, а коррупционно обоснованные.))

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar