Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Жовтоводці нагодували бійців АТО пиріжками з капустою

Жовтоводці нагодували бійців АТО пиріжками з капустою

Поки місто відпочивало після великодніх свят, жовтоводські активісти взяли участь у черговій акції «Нагодуй бійця». На цей раз ліпили пиріжки з капустою, які потім відправились на передову.

За інформацією активістки та учасниці акції Наталії Шум, було зроблено 1760 пиріжків з капустою, 36 баночок сала з часником, 8 кг солонини, 2 мішки сухарів. Овочі та м’ясо на благодійній основі надали приватні підприємці міста. А до процесу, як завжди, долучилися жовтоводці різного віку та соціального статусу – від дітей до пенсіонерів. Окрім того, Храм Різдва Іоана Хрестителя УПЦ передав бійцям в зону АТО понад 20 ящиків пасок та крашанок. Прихожани церкви та небайдужі жовтоводці принесли консервовані огірки, помідори, кабачки, томатний сік, варення. Активну участь в акції взяло підростаюче покоління. «Учні НВК «Перспектива» допомагають нам не вперше, школа повинна ними пишатися. Хлопчики та дівчатка не цураються ніякої роботи, — написала Наталія Шум на своїй сторінці у Facebook, — А ще учні НВК «Перспектива» принесли варення для бійців та намалювали великодні малюнки. З нами також були воєнослужбовці з Жовтоводського комісаріату , вони як ніхто знають, як це приємно отримуватидомашні гостинці».

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar