Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Жовтоводці обрали кращі проекти розвитку міста

Жовтоводці обрали кращі проекти розвитку міста

Куди витратити бюджетні кошти – вирішувала громада. З 1 по 15 червня тривало голосування за проекти, подані жовтоводцями до Бюджету участі 2018 року. Конкурс виграли п’ять проектів з розвитку інфраструктури міста на загальну суму 500 тис. грн.

Ініціативні жовтоводці пропонували власні ідеї щодо покращення життя в місті, а громада обирала найкращі. На реалізацію проектів від населення в міському бюджеті ось вже другий рік поспіль закладається сумма 500 тис. грн.

Проголосувати одразу за три кращі проекти міг будь-який жовтоводець, який постійно проживає у місті та якому виповнилося 16 років. Голосували на сайті «Громадський проект Жовті Води» або у пунктах для голосування.

Як повідомляють в міськвиконкомі, у голосуванні взяло участь 3903 жовтоводця, які віддали за проекти 8380 голосів. На сайті Громадського проекту Жовтих Вод проголосувало 466 осіб, у пунктах для голосування за допомогою бюлетенів – 3437 осіб. Недійсними визнано 221 бюлетень.

Тож, упродовж 2018 року мають бути профінансовані та втілені у життя такі громадські ініціативи:

«Комфортна шкільна їдальня – шлях до здоров’я дітей»

Автор: Павлина Чаленко, 623 голоси. Основна ідея – створення комфортних умов для організації правильного та раціонального харчування дітей шляхом модернізації шкільної їдальні.

«Облаштування Кімнати психологічного розвантаження у дошкільному закладі №4 «Калинка»

Автор: Світлана Кавацюк, 622 голоси. Головною метою проекту є забезпечення предметно-ігровим спеціальним обладнанням Кімнати для дітей із психосоціальними проблемами розвитку.

«Library Hub: сучасний простір у Центральній бібліотеці КЗК «Жовтоводська ЦБС»

Автор: Катерина Бєлякова, 568 голосів. Library Hub – це окрема кімната для спільної праці, проведення тренінгів, лекцій, майстер-класів для творчих, активних, креативних жовтоводців, які генерують ідеї для розвитку нашого міста.

«Мотузковий парк пригод на деревах «Супергерой» у Дитячому парку»

Автор: Вікторія Глебова, 549 голосів. Ідея проекту – створення розважального комплексу з різноманітними перешкодами, розміщеними на деревах на висоті 2 м від поверхні землі. Універсальна система безперервного страхування робить атракціон безпечним для відвідувачів.

«НВК №6 «Перспектива» – соціально-культурний центр громади»

Автор: Олена Школа, 546 голосів. Основна ідея – облаштування актової зали НВК №6 новою музичною та мультимедійною апаратурою, що відкриває нові можливості для творчого розвитку учнів та вихованців НВК №6 «Перспектива». Реалізація проекту дозволить пожвавити соціально-культурну та просвітницьку роботу з громадою міста.

Фінансувати вищеперераховані заходи буде міський бюджет. А креативні жовтоводці вже готують нові ідеї, щоб подати їх на конкурс в наступному році. Тож, розробляйте проекти та змінюйте життя в місті на краще.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar