Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Жовтоводців просять боротися з амброзією своїми силами

Жовтоводців просять боротися з амброзією своїми силами

Знищення амброзії – обов’язок кожного мешканця міста, впевнені в управлінні ЖКГ. Тут кажуть: законодавство зобовязує боротись з карантинною травою не лише комунальні служби, але й кожного громадянина.

«Відповідно до ЗУ «Про благоустрій населених пунктів» громадяни, підприємства, установи та організації зобов’язані утримувати в належному стані об’єкти благоустрою, які перебувають у їх власності або користуванні, а також визначену правилами благоустрою міста прилеглу до цих об’єктів територію, — стверджує начальник управління ЖКГ Яна Ворожко, — Окрім того, ст.22 ЗУ «Про забезпечення санітарного та епідемічного добробуту» зобов’язує утримувати земельні ділянки на території населеного пункту в належному стані не лише підприємства, а й усіх громадян».

До цього містян спонукає і рішення Жовтоводської міськради, згідно якого за кожним підприємством  та підприємцем закріплена певна територія для санітарної очистки та покосу карантинних бур’янів.

 

Один комментарий на “Жовтоводців просять боротися з амброзією своїми силами

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar