Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Жовтоводців запрошують на громадські обговорення щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську

Жовтоводців запрошують на громадські обговорення щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську

У рамках Закону про декомунізацію на Дніпропетровщині ініціюють перейменування області на Січеславську. Адже досі український край прославляє ім’я ката, одного з організаторів Голодомору та чільного діяча тоталітарного комуністичного режиму в Україні Григорія Петровського.

Довкола цієї теми у всій області розгорнулася жвава дискусія. Тож мешканців Жовтих Вод закликають не лишатися байдужими та долучитися до публічних обговорень щодо перейменування.

Під час громадської дискусії пропонується обговорити доцільність назви Січеславщина та найпоширеніші закиди та міфи, що лунають на адресу ініціативи.

У форматі вільного спілкування учасники заходу зможуть обговорили доцільність нової назви для Дніпропетровської області. Також висловити власну думку щодо використання того чи іншого топоніму.

Захід розпочнеться о 16:00 за адресою: Бульвар Свободи 33 (Міська рада, велика зала).

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar