Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Жовтоводців запрошують на персональну виставку картин Mila Novash

Жовтоводців запрошують на персональну виставку картин Mila Novash

Місце проведення: “Вільний простір “ФаСоль”” (вул.Козацької Слави,13, ТЦ “9”, 2-й поверх)

дата проведення: 9 грудня 2018р., неділя

час: з 12.00 до 15.00

презентація о 12.00, далі — вільне відвідування.

9 грудня на території “Вільний простір “ФаСоль”” відбудеться перша персональна виставка картин жовтоводської художниці Людмили Новошевської, більше відомої  у місті багаторічною журналістською діяльністю. Людмила працювала у ТРК “Степ”, газеті “Жовтоводські вісті”, “ИА “Имеется мнение”, останнім часом очолювала редакцію регіональної газети “Вісник краю”. Mila Novash – це скорочене ім’я, яким художниця підписує свої роботи.

Здібності до малювання Людмила мала з дитинства, але захоплювалася переважно портретами простим та кольоровими олівцями. Про своє захоплення згадала у 2012р. під час однієї з виставок у міському історичному музеї ім.Ю.Пригожина, де часто брала інтерв’ю у художників.

Вперше почала писати олійними фарбами з літа минулого року. Ділилася своїми роботами на власній сторінці у Faceebook, де знайшлися перші поціновувачі таланту. На початку зими цього року місцева телекомпанія “Жовта річка” у спільному проекті з музеєм “Мистецька галерея” зняли інтерв’ю з Людмилою у якості художниці.

Упродовж року Mila Novash написала близько 30 робіт олією, більша частина яких і буде презентована на першій виставці. Художниця перебуває у пошуці власного стилю і тематики. Наразі цікавиться класичним стилем, а також технікою імпресоністів та інтуітивним живописом.

Презентація відбудеться на “Вільний простір “ФаСоль”  (вул.Козацької Слави,13, ТЦ “9”, 2-й поверх) о 12.00. Цього дня до 15.00 триватиме вільне відвідування виставки, де на гостей чекають також кава/чай, солодощі, жива музика та живе спілкування.

 

,

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar