Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Жовтоводська прокуратура інформує

Жовтоводська прокуратура інформує

Жовтоводська місцева прокуратура інформує, що Генеральною прокуратурою України з 12 вересня 2016 року розпочато проведення чотирирівневого відкритого конкурсу та тестування на зайняття вакантних посад у місцевих прокуратурах. На теперішній час в Жовтоводській місцевій прокуратурі вакантні 3 посади, а саме: посада прокурора Вільногірського відділу місцевої прокуратури, та дві посади прокурорів П’ятихатського відділу місцевої прокуратури.
Прийом документів триває у робочі дні з 12 вересня по 30 вересня 2016 року включно з 9ºº до 18ºº (у п’ятницю — до 1645) на базі Національної академії прокуратури України за адресою: 04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81-б, каб. 105. Телефон робочої групи: (044) 206-15- 83.
Більш детальну інформацію про тестування та конкурс на зайняття вакантних посад у місцевих прокуратурах можете дізнатись із інформаційного сайту Генеральної прокуратури України в розділі «реформування»:reforms@gp.gov.ua
Умови добору, терміни, список документів для участі та інша необхідна інформація доступна на офіційному веб-сайті Генеральної прокуратури України за посиланням : http://www.gp.gov.ua/ua/reforms_gp.html?_m=publications&_t=rec&id=191868.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar