Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Жовтоводські чоловіки частіше страждають від інфарктів та інсультів

Жовтоводські чоловіки частіше страждають від інфарктів та інсультів

Вже майже місяць рецепти на пільгові ліки виписують в електронному вигляді. Чи виправдала себе така практика в Жовтих Водах? Цифри статистики говорять про інше.

Через місяць дії програми «Доступні ліки» п’ять аптечних пунктів Жовтих Вод, які мають видавати «електронні рецепти», досі не працюють через технічні складності. Лише одна аптека за адресою вул. Гагаріна,21 відпускає «доступні ліки». Нажаль, багато жовтоводців не можуть вчасно отримати препарати для лікування, а зміни атмосферного тиску даються в знаки. Статистика невтішна. Станом на даний час серед хворих на інфаркти близько 60% — чоловіки. В основному це люди старше 60 років. Інсульти також підкошують ряди представників сильної статі.

У 2019 році інсульти значно помолодшали, хворіють жовтоводці віком від 30 років. Якщо в 2018 році від інсультів більше лікували жінок, то зараз 60% цієї хвороби припадає на чоловіків. Керівник Центру надання первинної медичної допомоги Юліан Проняєв звертається до мешканців із застереженням:  «Пам’ятайте, що ваше здоров’я в більшій мірі залежить від вашого образу життя. Тож киньте палити, вживати алкоголь, займайтеся гімнастикою, фізкультурою, спортом. А в кого є артеріальна гіпертензія — не переривайте курс лікування, приймайте призначені лікарем препарати щодня, частіше консультуйтеся з терапевтом про стан свого здоров’я та самопочуття». Але знову напрошується питання: як не приривати курс лікування, якщо «доступні ліки» на теперішній час дістати не так вже й просто?

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar