Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Жовтоводський водоканал повідомляє про причини відсутності водопостачання

Жовтоводський водоканал повідомляє про причини відсутності водопостачання

24 квітня 2020 року дільницею водопровідних мереж проводяться наступні роботи:

1. Заміна запірної арматури Ø100 – 2шт та трубопроводу питного водопостачання L = 60метрів по вулиці Ярослава Мудрого. В зв’язку проведення ремонтних робіт буде відсутня питна вода з 08:30 до 17:00 за наступними адресами:
- вул. Ярослава Мудрого, будинки 6,8.

2. Усунення витоку на водопровідній мережі Ø50мм до насосної каналізаційної станції №1. Без відключення споживачів від централізованого водопостачання.

3. Заміна водопровідного вводу питної води до будинку №44 по Бульвару Свободи за заявкою ЖРЕД. В зв’язку проведення ремонтних робіт буде відсутня питна вода з 10:30 до 17:00 за наступними адресами:
- Бульвар Свободи, будинок 44;
- вул. Ціолковського, будинок 21.

УВАГА!
Після усунення аварій, на водопровідній мережі та відновлення водопостачання, можливе незначне короткострокове погіршення органолептичних показників питної води – кольоровості та каламутності.
Підприємство приносить вибачення в зв’язку з тимчасовими незручностями, пов’язаними з відсутністю питної води у ваших помешканнях.

Один комментарий на “Жовтоводський водоканал повідомляє про причини відсутності водопостачання
  1. 26 жовтня у Жовтих Водах уперше відбувся відкритий чемпіонат міста з дуатлону. Про те, як він пройшов, розповіла начальник відділу молоді і спорту виконкому міської ради Олена ЛАУДА.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar