Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Жовтоводських медиків звинувачують у незаконному збуті наркотиків

Жовтоводських медиків звинувачують у незаконному збуті наркотиків

У місті Жовті Води співробітники поліції розкрили діяльність злочинного угруповання, яке займалося незаконним продажем медпрепаратів. Про це повідомляє прес-служба НПУ в Дніпропетровській області.
Як стало відомо, 27 серпня, поліція провела обшуки в поліклініці, де працювали зловмисники і у них вдома. Під час обшуку у лікаря-нарколога і двох медсестер поліцейські виявили метадон, матефін, фенозепам та інші пігулки, призначені для лікування наркозалежних осіб. Співробітники управління протидії наркозлочинності під процесуальним керівництвом прокуратури вилучили понад 600 пігулок заборонених у вільному обігу наркотичних засобів та психотропних речовин.

Наразі все направлено на експертизу, за результатами якої буде прийнято рішення про оголошення медикам підозри у скоєнні злочинів, передбачених статтями 307, 308 та 320 Кримінального кодексу України.

За словами керівника СМСЧ-9 Нелі Тарасьєвої, про незаконну діяльність підлеглих вона не знала. «Наркотичні препарати для замісної терапії нам видає область. Люди, які отримують замісну терапію, стають на облік в обласний наркодиспансер. На них видаються ліки. Кількість препаратів пораховано за кількістю людей, які беруть участь у програмі, зараз у нас отримують замісну терапію 70 осіб, — повідомила вона у телефонному режимі, — «Фенозепам», знайдений у лікаря-нарколога, не використовується у замісній терапії, тому в наркологічний кабінет взагалі не видається. Загалом, кількість виданих препаратів ми періодично перевіряємо, звіряємо записи у журналі.  Але про злочинні схеми мені не було відомо. Поліція відпрацьовувала версії злочину вже давно. Схему розкрито, тож незабаром ми про все дізнаємось».

Медиків, яких впіймали на гарячому, залишили на робочих місцях. Але медсестер від роботи все ж відсторонили, каже Н. Тарасьєва. Лікар, якого підозрюють у злочині, поки продовжує працювати, бо на його місце важко швидко знайти заміну.

 

,

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar