Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Жовтоводських риболовів запрошують на збори

Жовтоводських риболовів запрошують на збори

Громадська організація «Жовтоводське об’єднання рибалок» утворилася у березні місяці 2016 року. За два роки діяльності організаціїчлени організації  власними силами довели, що зробити риболовлю і відпочинок поряд з будинком- це реально. Водойма балки «Водяна», в який ми всі разом вкладаємо сили та кошти, почав відроджуватись і оживати. «Хоча поки, ми знаходимося на початковому етапі відродження водойми. Для того, щоб водойма почала жити повноцінним життям необхідно мінімум п’ять років. У водоймі повинне сформуватися маткове поголів’я різних видів риб, які зможуть успішно нереститися і давати нове потомство. Так само важливий баланс між так званими «мирними» та хижими видами риб. Це усе можливо здійснити тільки загальними зусиллями, — кажуть представники ЖОР, — Чим більше рибалок відноситимуться до водойми і його мешканців з любов’ю і ощадливістю, тим більше ми отримуватимемо задоволення від риболовлі і відпочинку на водоймі, усвідомлюючи, що ми уміємо не лише ловити рибу, але  зберігати і примножувати. Громадській організації «Жовтоводське об’єднання рибалок» є до чого прагнути і куди рухатися далі».

Для затвердження планів організації на 2018 рік усіх членів громадської організації «ЖОР» запрошують на збори . Вони відбудуться 24 березня, в суботу, в 10.00, в актовому залі ЦДТ (СЮТ).

Порядок денний зборів :

- Розвиток організації і плани на 2018 рік;

- Зариблення водойми балки «Водяна» в 2018 році;

- Модель охорони водойми балки «Водяна»;

- Заходи з поліпшенням нересту на водоймі балки «Водяна».

Також на зборах, ми будемо раді бачити нових однодумців, що бажають приєднається до громадської організації «ЖОР», які підтримують розвиток любительської і спортивної риболовлі в місті Жовті Води, а також культурну риболовлю і відпочинок на водоймі балки «Водяна».

Один комментарий на “Жовтоводських риболовів запрошують на збори
  1. все же толстолобика хоть килограмм 100 нужно запустить, его и так выловили процентов 70 за лето , осталось совсем мало и за это лето его до ловят окончательно.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar