Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Змінено процедуру перерахунку плати за вивезення побутових відходів

Змінено процедуру перерахунку плати за вивезення побутових відходів

Останнім часом почастішали скарги до редакції щодо неможливості для деяких мешканців зробити перерахунок за вивезення сміття у разі коли громадяни прописані в помешканні, але фактично в ньому не проживають. Причиною стало прийняття виконавчим комітетом «Положення про перерахунки плати за послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів на період відсутності споживача та (або) членів його сім’ї».
За роз’ясненнями ми звернулися до виконуючого обов’язки директора КП «Чисте місто» Сергія Іщенка.

– Дійсно рішенням виконкому від 18 лютого 2016 року було затверджено дане Положення, – розповів Сергій Іщенко. – Раніше процедура була інша, але це не значить, що вона була простішою. Потрібно було скласти акт, який підписували сусіди, депутат міської ради, закріплений за даною дільницею та начальник ЖЕКу. Всі ці підписи засвідчували, що в помешканні фактично проживає певна кількість осіб, і за відсутніх, але прописаних громадян плата не справлялася.

В новому Положенні про перерахунки складання даного акту не передбачається, натомість на відсутніх необхідно надати документ, що засвідчує їх відсутність. Це може бути довідка про проживання в іншому помешканні, путівка в санаторій або інший заклад, довідка з військкомату, відділу внутрішніх справ, з місця роботи, навчального закладу, розташованого в іншому місті, довідка про тимчасову реєстрацію на території іншої країни. За даним документом надається перерахунок плати за послуги КП «Чисте місто». Довідки потрібно надавати один раз на 6 місяців.

Слід також зазначити, що перерахунок проводиться за попередні місяці. Тобто якщо ви надасте довідку в січні, то отримаєте перерахунок за місяці з липня по грудень.

На думку Сергія Іщенка нововведення не повинно створити проблем у споживачів послуг. Єдині, хто може постраждати від нової процедури – люди які фактично не проживають в помешканні, але довідку надати не можуть. Наприклад, знаходяться на заробітках без офіційного працевлаштування, тощо. Цій категорії доведеться сплачувати за послуги з вивезення та захоронення відходів, навіть ними не користуючись.

7 комментарии на “Змінено процедуру перерахунку плати за вивезення побутових відходів
 1. Так а что изменилось ? И раньше надо было предоставить документ об отсутствии …

 2. Может так изложен материал, но если за путевку на один месяц в санаторий будут освобождать на шесть месяцев от уплаты…Не знаю какие еще нужны были раньше документы кроме акта, но присутствие в нем депутата — это глупость, т.к. депутат не может знать кто с кем и где… Соседи могут, а депутат — нет! Я никогда не ставил свои подписи на актах, т.к. усматривал в этом элемент коррупции! Как по мне, то нужно было бы оставить акты в случае именно отсутствия официальных документов, ну, а если документы есть, то обходится можно только ими без актов. Какие временные рамки, которые дают право на освобождение, то может есть прецедент или уж самим установить.

 3. «… или уж самим установить.» Вот это и есть ключевые слова. Когда-то в нашем городе работало Рішенння міськох ради № 16 от 31.01.2001 (у меня есть копия) » Про звільнення від оплати за комунальні послуги при тимчасовій відсутності членів сімьї споживачів» в п.2 написано
  » Державному комунальному підприємствові (вказані всі підп-ва і також газ і єлекр. підп-ва ) …з 1 січня 2001 року звільники окремих членів сімьї споживача від оплати за послуги (перелік послуг) при тимчасовій відсутності за основним місцем продивання (регістрації) за умови подання до комунальних під-в згідно переліку (Додаток 1)
  Підпис: Ханіс та Кучер.
  В Додатку п.2.2.2. — вказано і лікарні та путівки…
  Ви Анатоль мабуть були присутні на сесії …в ж у нас незмінно в депутатах з 1998 по 2015 (мені ви самі сказали, що 17 років в депутатах).
  Рішення мають всі під-ва в архіві. Потрібно зараз прийняти на березневій сесіії Рішення і добавиті Акті піднисані сусідами та ЖЄКом. Я розумію, що рішення буде вірним.
  Гончар — зверніть увагу на пропозицію

 4. Валентина Кравцова, я и мои товарищи по фракции всегда присутствовали на сессиях. Отсутствовали только по уважительным причинам! А вот такого, что Л.В.Кучер подписывала решение сессии нет в природе, т.к. Л.В.Кучер никогда не была секретарем горсовета)) Очевидно у Вас копия решения исполкома горсовета. То решение, о котором я писал, было принято исполкомом с вопиющим нарушением закона, поскольку исполком не имеет права давать поручение депутату! а тем более депутат не сыщик и не шпион)) Думаю, что копаться в архиве не стоит, поскольку его там скорее всего нет, надо писать свое при этом не допускать оксюморон типа «державним комунальним…). Поскольку предприятия это не обезьянки…)))

 5. анатоль — я же написала, что у меня есть копия, могу показать — Рішенння міськох ради № 16 от 31.01.2001. И я переписала на сайт из копии. И п.2 начинается со слова » Державному комунальному…
  Міський голова — Хоніс Е.Н
  Секретар виконкому — Кучер Л.В.
  Что вижу и читаю, то и передаю.
  Який Ви нудний! :)

 6. так я же отличаюсь от многих, что не только читаю, а и подвергаю сомнению… учили меня так в школе и институте. Жизнь подтвердила правильность подходов к анализу информации из даже самых высоких кабинетов!)) Еще раз повторяю, что Кучер Л.В. никогда не была секретарем горсовета ни при мне, ни при Ханисе Э.Н., как горголове, а посему эта копия может быть фальшивкой… или как у нынешнего поколения: «Смотрю в книгу и вижу…»

 7. анатоль — мне эту копию дали в горсовете. И всё и точка. Когда наши дети были зарегистрированы в Ж.В., а счётчиков на воду и газ не было я 1 раз в кв. получала от них справки разносила по КП. Почему подписана Кучер мне не докладывали и мне было не интересно. Главное, что согласно Решения с л.сч сторнировали начисленные платежи. От нудота. :)

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar