Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Знай наших! Про досягнення СЗШ №3

Знай наших! Про досягнення СЗШ №3


30 травня в департаменті освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбулося урочисте нагородження школярів — переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Талановиту юнь Дніпропетровщини та її наставників привітали директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олексій Володимирович Полторацький, Почесний Віце-Президент Дніпропетровського відділення малої академії наук, проректор НГУ Юрій Тимофійович Хоменко та ректор Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля Борис Іванович Холод. Від нашого міста нагороду отримала випускниця СШ№3 Сидор Аліна, яка, здобувши перемогу в обласному етапі, впевнено перемогла і на Всеукраїнському. Щирі слова подяки і захоплення були спрямовані її наставниці вчителеві географії Башлик Ганні Миколаївні. Навіть пожартували, що потрібно вводити спеціальну нагороду для неї. Лише у цьому навчальному році вона виховала переможця Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Сидор Аліну, переможця Всеукраїнської олімпіади з географії Мамедову Земфіру, переможця Всеукраїнського турніру юних географів команду «Воля» у складі Сидор Аліни, Карпенко Дар’ї, Шумлянської Аліни, Лазоренко Катерини, Федусик Луїзи. Вже стало традиційним, що випускники СШ№3, переможці Всеукраїнських інтелектуальних змагань, отримують персональні запрошення на навчання до КНУ імені Тараса Шевченка. У цьому році таких троє.
Спілкування з кращим випускником 2016 року СШ№3, золотою медалісткою Сидор Аліною стало приємною та інформативною подією. На перше наше запитання, яку цьогорічну перемогу вона вважає значущою, відповіла, що це перемога у Всеукраїнському географічному турнірі.
- Якщо захист робіт в МАН це олімпіада та захист однієї власно відпрацьованої науково-дослідницької роботи, то турнір – це щоразу захист 20 різних актуальних проблемних наукових тем сьогодення, які потрібно особисто дослідити та представити. Тут потрібні не лише знання, ерудиція, але й чітка зібраність, бо які теми якому члену команди доведеться захищати – заздалегідь невідомо. У МАНі несеш відповідальність лише за себе, а коли виступаєш як команда від області — відповідальність зростає в рази. Та поки не спробуєш сам – не зможеш оцінити вартість такої перемоги, — говорить Аліна.
Ще одним освітнім відкриттям для нас стало те, що учнів СШ№3 запрошують до участі у заходах всеукраїнського та міжнародного рівня, де іноді доводиться виступати на англійській мові. У цьому році сама Аліна брала участь у ХІ Всеукраїнській науково-практичний конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Молоді науковці -географічній освіті» у м. Київ, а троє її друзів — у Міжнародній учнівській науково-практичній конференції «Україна очима молодих» у Львові.
Розмова засвідчила, що нашому місту є чим пишатися. Можна впевнено стверджувати — освіта Жовтих Вод йде у правильному напрямку. А колективу СШ№3 хочеться побажати, щоб їх активна та наполеглива діяльність давала і надалі можливість юним інтелектуалам досягти нових висот та творчих звершень.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar