Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Зріс тариф на питну воду

Зріс тариф на питну воду

Увага! Тариф на питну воду для жовтоводців збільшився на 31% ще з 28 жовтня. Таке рішення було прийняте на засіданні обласної ради 25 жовтня 2019 року. Відтепер за 1 куб води жовтоводці сплачуватимуть 49 грн 74 коп. (це виходить 5 копійок за 1 літр води). В цю суму входить  вартість централізованого водопостачання за 1 куб.м — 20.62 гривні та централізованого водовідведення — 20.83 грн. Міський голова говорить, що це підвищення передбачалося на 2020 рік, але директор Водоканалу Олена Харитонова підтвердила новий тариф і наголосила на тому, що підвищення ціни на воду хоч і не змінить стан водопровідних мереж, але дасть можливість зробити ремонти, адже з міського бюджету дотацій на ремонт мереж дочекатися важко.

, ,
4 комментарии на “Зріс тариф на питну воду
  1. Нехай Харитонова оприлюднить які витрати Водоканала включені в тариф води і водовідведення для населення. А також де зробили заміну труб і ремонт каналізаційних мереж. Шановні мешканці міста, чого мовчите. Пишіть Абрамову, Харитоновій, бо завтра піднімуть тарифи до 90 грн. Їм не хватає на з- ту в 50тис.грн.

  2. 18.07.2019 Зеленский обещать найти способы снизить тарифы: «Мы уже снизили тарифы на 12%, мне кажется, в целом. Этого мало, но это первый шаг. Будем помогать»
    То ли Харитонова вертела преЗедента на одном месте, то ли преЗедент вертел всех на своём рояле?
    Но избирателям преЗедента в очередной раз напоминаю: ЛОХ – это ваша судьба!!!!!!!

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar