Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Звернення адвоката Володимира Абрамова до депутатів про скасування рішення виконавчого комітету Жовтоводської міської ради від 15.07.2015 р. «Про встановлення тарифів для населення та інших споживачів з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду м. Жовті Води».

Звернення адвоката Володимира Абрамова до депутатів про скасування рішення виконавчого комітету Жовтоводської міської ради від 15.07.2015 р. «Про встановлення тарифів для населення та інших споживачів з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду м. Жовті Води».


10 комментарии на “Звернення адвоката Володимира Абрамова до депутатів про скасування рішення виконавчого комітету Жовтоводської міської ради від 15.07.2015 р. «Про встановлення тарифів для населення та інших споживачів з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду м. Жовті Води».
 1. ст. 26 15) скасування актів виконавчих органів ради, які не відповідають Конституції чи законам України, іншим актам законодавства, рішенням відповідної ради, прийнятим у межах її повноважень;

 2. Президент подписал закон № 626-VIII

  Президент Украины Петр Порошенко подписал закон Украины № 626-VIII «О внесении изменений к некоторым законов Украины в сфере коммунальных услуг». Об этом сообщается на официальном сайте Верховной Рады Украины.

  «Возвращен с подписью от Президента (23.07.2015)», — говорится в статусе прохождения документа.

  Этот проект закона входит в перечень законопроектов, которые Украина должна принять для получения второго транша кредита МВФ.

  Как заявил ранее вице-премьер-министр — министр регионального развития, строительства и ЖКХ Геннадий Зубко во время представления данного законопроекта в парламенте, этот документ позволит установить экономически обоснованные тарифы.

  Так, данный закон вносит дополнения в ряд законов Украины, , согласно которым «установление цен/тарифов на жилищно-коммунальные услуги ниже от размера экономически обоснованных расходов на их производство не допускается».

  Кроме того, предусматривается, что споры по формированию и утверждению цен/тарифов на жилищно-коммунальные услуги решаются в судебном порядке.

  Изменения вносятся в законы Украины «О жилищно-коммунальных услугах», «О теплоснабжении» и «О государственном регулировании в сфере коммунальных услуг».

 3. Для Плыс, Для местных властей запрет действует и сегодня. Закон «О ЖКХ» прямо запрещает им устанавливать тарифы на жилищно-коммунальные услуги ниже экономически обоснованных затрат (п.3 ст.31 Про житлово-комунальні послуги с изменениями 23.02.2012), Этот закон отменяет «бюджетную» норму , согласно которой заниженные тарифы могут быть установлены при условии соответствующего возмещения с государства, но он не отменяет п.4 ст.31 закона Про житлово-комунальні послуги ( У разі встановлення органом місцевого самоврядування тарифів на житлово-комунальні послуги на рівні, що унеможливлює отримання прибутку, орган, який їх затвердив, зобов’язаний відшкодувати з відповідного місцевого бюджету виконавцям/виробникам різницю між встановленим розміром цін/тарифів та економічно обґрунтованими витратами на виробництво цих послуг) както так,

  • Согласен, но тут вопрос и политики и возможности местных бюджетов. Если в Киеве в прошлые годы городской бюджет тупо субсидировал стоимость Гкал тепловой энергии (и не только) и заплатил только в НАК Нафтогаз около 1,5 млрд.грн. (даже не взирая на то, что раз Нацкомиссия устанавливает тарифы то и разницу по ним должно платить государство, а не Киевский городской бюджет…) то это политика или экономика??? А наш городской бюджет может позволить себе такую роскошь??? Так что у нас чистая экономика… ну разве что Киев поделится)))

 4. Стаття 1. Звернення громадян

  Громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов’язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

 5. Стаття 3. Основні терміни, що вживаються в цьому Законі

  Під зверненнями громадян слід розуміти викладені в письмовій або усній формі пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) і скарги.

  Пропозиція (зауваження) — звернення громадян, де висловлюються порада, рекомендація щодо діяльності органів державної влади і місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, посадових осіб, а також висловлюються думки щодо врегулювання суспільних відносин та умов життя громадян, вдосконалення правової основи державного і громадського життя, соціально-культурної та інших сфер діяльності держави і суспільства.

  Заява (клопотання) — звернення громадян із проханням про сприяння реалізації закріплених Конституцією та чинним законодавством їх прав та інтересів або повідомлення про порушення чинного законодавства чи недоліки в діяльності підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, посадових осіб, а також висловлення думки щодо поліпшення їх діяльності. Клопотання — письмове звернення з проханням про визнання за особою відповідного статусу, прав чи свобод тощо.

  Скарга — звернення з вимогою про поновлення прав і захист законних інтересів громадян, порушених діями (бездіяльністю), рішеннями державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, об’єднань громадян, посадових осіб.

 6. Стаття 5. Вимоги до звернення

  Звернення адресуються органам державної влади і місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності, об’єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань.

  У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar